ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Президент відповів на петицію-заклик щодо легалізації еротики і порно

НовиниПрезидент відповів на петицію-заклик щодо легалізації еротики і порно

Вслід за азартом, індустрія розваг в Україні також прагне розвитку і легалізації. Також це можливість поповнити бюджет. Днями на сайті президента України у розділі електронних звернень петиція про легалізацію порно та еротики набрала потрібну кількість голосів. За усталеним порядком, глава держави має надати відповідь.

Володимир Зеленський відповів: передав повноваження вивчити це питання прем’єр-міністру України Денису Шмигалю, йдеться на сайті електронних звернень.

Зеленський послався на Закон України “Про захист суспільної моралі” як основний, що регулює виробництво та обіг у будь-якій формі предметів та продукції порнографічного характеру.

«Відповідно до Закону Кабінет Міністрів України забезпечує реалізацію державної політики у сфері захисту суспільної моралі й обігу продукції і видовищних заходів сексуального характеру, координує і контролює діяльність міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади у цій сфері (частина друга статті 16).

Ураховуючи зазначене, я звернувся до Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля з проханням доручити опрацювати згідно з компетенцією порушене в електронній петиції питання та поінформувати про результати розгляду автора
звернення»
.