ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Популярний подкаст «Закрив раунд» повертається з новим сезоном

НовиниПопулярний подкаст «Закрив раунд» повертається з новим сезоном

Улюблений подкаст «Закрив раунд» знову в ефірі. Від цікавих криптопроєктів та інвестицій до проблем екології й нових соціальних мереж — ведучі подкасту, Ілля Кабачинський та Антон Полєсков, у новому сезоні анонсують найважливіше і найцікавіше. 

Головна ідея подкасту — розповісти про технологічні феномени і те, що вражає сьогодні у tech-індустрії. Ведучі обговорюють бізнеси та компанії, які залучають мільярдні інвестиції. Також не забувають про події, що впливають на технологічний ринок. І, звісно, говорять про людей у tech, які змінюють світ.

Новий сезон подкасту «Закрив раунд» здивує слухачів не лише новими іменами, а й детальними розборами важливих новинок технологічного світу. Цього разу — більше деталей, більше подій, більше інсайтів.

Нагадаємо, Favbet Tech — постійний партнер подкасту. Українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі. Під час війни Favbet Tech активно підтримує Мінцифру в ініціативі розгортання IT-армії та організувала власні кібервійська.

Подкаст «Закрив раунд» можна послухати тут:

Apple podcasts

Spotify

Google podcasts

SoundCloud

YouTube (no video)

Anchor

Радіо НВ

Megogo