ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Поки вірменські айтішники працюють на рф, Єреван «віддає» путіну Запоріжжя, Херсонщину, Крим і Донбас

НовиниПоки вірменські айтішники працюють на рф, Єреван «віддає» путіну Запоріжжя, Херсонщину, Крим і...

Дружба Москви і Єревана нині включає у себе виправдання анексій та російських загарбницьких псевфдореферендумів, інформує «5 канал».

Допомога у обході санкцій, відправка воєнного контингенту на допомогу російській армії, відверта підтримка агресивної політики росіян – це нові реалії вірменського зовнішнього курсу.

Швидко забувши про Карабах, відсутність належної підтримки у часи війського конфлікту з Азербайджаном, вірмени стали вважати вигідною співпрацю з росіянами. Навіть вірменський айті-сектор працює на агресора. Як повідомляє Finclub, 113 профільних компаній та 85 тисяч осіб платять податки агресору.

В центрі столиці Вірменії розклеєні великоформатні листівки, прикрашені імперською символікою, з наступним змістом: «Херсон – це росія!», «Маріуполь – це росія!», «Запоріжжя – це росія!», «Крим – це росія!», «Луганськ – це росія!», «Донецьк – це росія!». Путіну також присвоєні Північний Казахстан, і столиці окупованих росіянами Південної Осетії і Придністров’я. На багатьох листівках міститься заклик: «Арцах – нехай буде росія!».

Мається на увазі Нагірний Карабах, в якому з листопада 2020 року розташований російський військовий контингент. Таку підтримку росіянам у Вірменії вдалося досягнути через енергозалежність країни.

Оскільки рф є головним торгівельним партнером Єревану, політика агресії виправдовується економічною вигодою і співпадінням поглядів на територіальні питання. Так званий «Арцах», який автори листівок ратують віддати кремлівському режиму, є одним з анклавів колишньої радянської імперії, в якій розміщено війська рф. 

Політика Єревану стосовно Москви є дружньою з багатьох причин. За повідомленнями Радіо Свобода, нині роль росії як посередника в перемир’ї і миротворця здобуває високу оцінку в Єревані.

Поширення в центрі Єревана агітаційних матеріалів на підтримку анексії суверенних територій України, Молдови, Грузії, Казахстану і Азербайджану є черговою акцією Кремля і його вірменських маріонеток по пропагандистському забезпеченню закріплення військово-політичних форпостів Москви в стратегічних точках колишньої радянської імперії, повідомляє «5 канал».