ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Пішов по секонд, а виграв півсотні тисяч. Відвідувач магазину вживаного одягу на Дніпропетровщині неочікувано став щасливчиком

НовиниПішов по секонд, а виграв півсотні тисяч. Відвідувач магазину вживаного одягу на...

Так буває, коли удачу не кличеш, але вона сама тебе знаходить. 

12 листопада 2022 одному з відвідувачів Павлоградського магазину секонд-хенд пощастило виграти 50 000 гривень у миттєву лотерею «Твій сейф». За білет із виграшем у півсотні тисяч гривень переможець заплатив 19,65 грн. При цьому найбільший грошовий приз цієї лотереї сягає відмітки у 500 000 гривень, інформує лотерейний бренд МСЛ

Про свій виграш переможець дізнався одразу, адже миттєва лотерея «Твій сейф» – тобто, лотерея-стирачка. Пошкрябав – виграв. 

Лотереї подібного типу є одними з найбільш відомих і популярних у світі. У них дуже прості правила – щоб дізнатися про виграшність, необхідно стерти спеціальний захисний шар на білеті. Зробити це можна одразу на точці продажів.

Нагадуємо, у жовтні так само одна з відвідувачок торгового центру у Сихові (Львів) просто теж купила стирачку і раптово виграла мільйон.

Очевидці кажуть – жінка довго не могла повірити своєму щастю. Думала, то розіграш. Але ні, все було насправді. Хто ж та анонімна щасливиця – нині можна тільки здогадуватися.