ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Підозрюваний у хабарництві Гетьман… користувався номерами прикриття

НовиниПідозрюваний у хабарництві Гетьман... користувався номерами прикриття

Спливли нові подробиці у справі підозрюваного у хабарництві в.о. голови КРАІЛ Євгена Гетьмана. Так, за словами журналіста проєкту “Слово і діло” Олега Новікова, сам фігурант подій регулярно користувався службовим авто, що належить СБУ, а також номерами прикриття. Що цікаво, кошти, які вимагав і отримав Гетьман, правоохоронці передавали йому на парковці неподалік від… НАБУ. 

 

Цей пост журналіста у соцмережах зацитував і Центр протидії корупції. Як встановили детективи НАБУ під прикриттям, член Комісії з регулювання азартних ігор та лотереї Євген Гетьман вимагав по $45 тисяч за визнання двох приміщень такими, де можна організовувати та проводити азартні ігри. Йшлося про готелі SLAVA в Запоріжжі і Riverside в Чернігові, пише Новіков.

 

 

 

 

Сам Гетьман переконував детектива під прикриттям, що він контролює апарат КРАІЛ, а також “вже налагодив взаємодію і досяг домовленостей з іншими членами Комісії”.
Службове посвідчення на ім’я Євгена Гетьмана. Фото зі сторінки у фейсбуці журналіста Юрія Бутусова

 

Як сказав Гетьман, він вибудував взаємодію на комерційній основі та надав кожному з членів КРАІЛ неправомірну вигоду у розмірі 1000 доларів зі своїх особистих коштів. $90 тисяч передали на парковці супермаркета Новус, що біля Південного залізничного вокзалу. Тобто до НАБУ там зовсім близько 🙂

 

Також детективи дійсно встановили, що Гетьман є працівником СБУ. У нього під час обшуку знайшли службове посвідчення. Крім цього, член КРАІЛ нібито їздить на службовій Skoda, яка належить спецслужбі; частенько відвідує територію СБУ та користується номерами прикриття. Зокрема, такі номери були встановлені на BMW X5, якою, за даними НАБУ, Гетьман систематично користується. Ці ж номери він встановлював і на інші автівки.

 

Адвокати члена КРАІЛ вважали всі докази недопустимими, бо нібито їх збирали до відкриття справи стосовно Гетьмана, та і самої справи щодо Гетьмана взагалі від початку у заяві про злочин не було.

 

Як відомо, 20 серпня НАБУ та САП викрили на отриманні неправомірної вигоди у $90 тис в.о. голови КРАІЛ Євгена Гетьмана. 22серпня ВАКС обрав для Гетьмана запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 5 млн 658 грн застави. 25 серпня за затриманого внесли заставу в розмірі 5 мільйонів 658 гривень, повідомила Олеся Чемерис, речниця Вищого антикорупційного суду.