ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

І до хабарів Євген Гетьман отримував кількасоттисячну премію

НовиниІ до хабарів Євген Гетьман отримував кількасоттисячну премію

Підозрюваний у хабарництві в. о. голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Євген Гетьман ще торік отримував найбільшу премію в установі – у кілька сотень тисяч гривень. 

 

Такі дані ще минулого року оприлюднило видання Bihus.info, отримавши відповідь КРАІЛ на журналістський запит. Торік у грудні за рішенням голови КРАІЛ Івана Рудого працівникам та членам комісії виписали стимулюючі виплати та матеріальну допомогу на загальну суму в 901 тис грн. Усього надбавки отримали 32 людини. Найбільшу ж частину – понад третину преміальну бюджету отримав Євген Гетьман. З приміткою “допомога для вирішення соціально-побутових питань” він отримав премію у сумі 326 024,96 грн. Окрім того, за даними його декларації він отримав заробітну плату за основним місцем роботи у КРАІЛ у розмірі 402750 грн.

 

Як відомо, 20 серпня САП та НАБУ затримали в.о. голови КРАІЛ Євгена Гетьмана під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 90 тис доларів. Два дні потому Вищий антикорупційний суд обрав запбіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі понад 5 млн грн. 25 серпня фізична особа від імені затриманого внесла 5,658 млн грн, повідомила речниця ВАКС Олеся Чемерис.

 

Згодом, 28 серпня журналіст проєкту “Слово і діло” Олег Новіков повідомив, що підозрюваний користувався службовими номерами прикриття, які використовувалися СБУ.