ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Парламентарій з Молдови хоче заборонити рекламу азартних ігор в країні

НовиниПарламентарій з Молдови хоче заборонити рекламу азартних ігор в країні

У Молдові можуть заборонити будь-яку рекламу азартних ігор, включаючи лотереї та спортивні парі. Такий проект зареєстрували в парламенті 6 вересня депутати від партії «Дія і солідарність» (PAS).

 

Згідно із запропонованими поправками до законодавства, в Молдові буде заборонена будь-яка реклама, пряма або непряма, всіх азартних ігор, в тому числі лотерей і парі на спортивних змаганнях. Це стосується реклами на телебаченні, радіо, в друкованих ЗМІ та в інтернет-виданнях, а також реклами всередині і зовні приміщень і на транспортних засобах, повідомляє локальний ресурс NewsMaker.

 

Як говориться в пояснювальній записці до проекту, його мета – зниження негативного впливу азартних ігор в суспільстві.

 

Також, на думку авторів проекту, «індустрія азартних ігор, представлена ​​державною монополією, пропагує цю звичку, проводячи агресивні, щедро фінансовані маркетингові та рекламні кампанії».

 

«Ухвалення законопроекту підвищить довіру суспільства не тільки до державних органів, а й зміцнить віру громадян у власні сили, забезпечивши фінансову стабільність багатьом людям, вразливим до азартних ігор», – йдеться в пояснювальній записці.