ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Не годиться для інвестицій. Ринкова капіталізація біткойну – менше $1 трлн

НовиниНе годиться для інвестицій. Ринкова капіталізація біткойну - менше $1 трлн

Ринкова капіталізація криптовалюти опустилася нижче 1 трильйона доларів, біткойн знизився до мінімуму у 2022, зауважують у Bloomberg.

Крипта знову балансує на межі цьогорічних мінімумів після розпродажу монет, який занизив загальну ринкову вартість сектора менше 1 трильйона доларів.

Найбільший цифровий токен на цьому тижні впав більш ніж на 6% і торгувався на рівні близько 18 620 доларів США станом на 7 вересня 10:28 ранку в Сінгапурі. За даними CoinGecko, за останні 24 години капіталізація криптовалютного ринку впала на аналогічну пропорцію.

Підвищення реальних процентних ставок, які вважаються справжньою ціною запозичень, створює тиск на ряд ризикових активів, і криптовалюта не є винятком. Зниження курсу біткойна наближає його до найнижчої позначки в 17 600 доларів, яка була досягнута в червні внаслідок різких падінь у крипто-кредиторів і хедж-фондів.

«Макроперспектива буде стимулювати ризиковані активи», — сказав Кевін Лу, керівник відділу аналізу інвестицій в IDEG Asset Management Ltd., в ефірі Bloomberg Television. «Біткойн нижче 20 000 доларів. Ми були тут раніше, і цілком ймовірно, що ми можемо опуститися ще нижче».

У той же час є залишковий оптимізм щодо майбутнього оновлення монети Ethereum, яка, як сподіваються деякі аналітики, залучить інвестиційні потоки в Ether та інші цифрові активи.

«Біткойн коштував 3000 доларів у першу крипто-зиму, і якщо вимірювати від падіння до падіння, тенденція така, що ми рухаємося вгору в довгостроковій перспективі», — сказав Лу.

Індекс найбільших токенів MVIS CryptoCompare Digital Assets 100 цього року знизився приблизно на 60%. Біткойн впав з піку епохи пандемії майже в 69 000 доларів у листопаді минулого року.