ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

NAVI досі має зашкварений російський бекграунд – каже ютубер OLDboi

НовиниNAVI досі має зашкварений російський бекграунд - каже ютубер OLDboi

Найвідоміша кіберспортивна організація України і одна з найуспішніших збірних планети – насправді, має досить суперечливу репутацію. І не так вже й квапиться поривати зв‘язки з рф, заявив відомий оглядач OLDboi. Це відео переглянули близько 200 тис разів.

Попри це команда виключила з основного складу по CS:GO росіянина Бумича – Кирила Міхайлова. Причина – репутаційні ризики.

«Кирил Міхайлов родом з Москви, але для NAVI те, що він родом з Москви – це не репутаційні ризики… Бумича попросили на мороз через вислови та дії його дружини, яка на фото у соцмережах обмазувала обличчя триколором та на фоні репетицій військового параду у Москві розповідала як вона любить расеюшку», – зауважує ютубер.

Також дівчина має доволі неоднозначну репутацію, її підозрюють у куртизанстві. Щоправда, у червні родинне життя дало тріщину і пара розлучилася.

Щоправда, на виключенні Міхайлова росіяни у складі NAVI не закінчилися. Українців у команді – 24, росіян – 26. І цей факт керівництво воліє замовчувати. 

Попри розірвані контракти з російськими рекламодавцями після 24 лютого і за словами операційного директора команди Олексія Кучерова на стрімі в колишнього гравця Olsior хлопці донатили на ЗСУ, збирали на машини та гуманітарку, все ж NAVI намагається зберегти старі позиції, адже у них лишається чимало гравців рф. 

Росіяни, які залишаються у складі команди – не зобов‘язані висловлювати публічно свою позицію щодо війни, на думку керівництва.

За словами Кучерова, «ми не можемо вимагали від гравця висловлювати свою позицію якось радикально, тому що у нього там лишилася рідня і потім він не зможе повернутися». 

Також OLDboi зауважив – є велика проблема в тому, як керівництво толерує антиукраїнські настрої усередині команди, яскравий приклад – буткемп команди 4-річної давнини, де на відео двійко гравців захейтили хорватського футболіста Домагоя Віду за слова «Слава Україні» після перемоги над збірною рф. 

Операційний директор Кучеров виправдав наявність росіян у складі команди тим, що «українських гравців стільки немає». 

Чимало питань лишається до висловлювань капітана команди Олександра Костильова, для якого досі росіяни – це хороші люди, а воює тільки путін та влада.