ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найпопулярніший європокер: головна подія European Poker Tour Prague встановила рекорд – в ній зареєструвались 1267 гравців

НовиниНайпопулярніший європокер: головна подія European Poker Tour Prague встановила рекорд - в...

Європейський покерний тур (EPT) завершує свою серію у 2022 на високій ноті. Зараз триває головна подія EPT Prague, яка стала найбільшим турніром за всю історію популярного туру.

Коли реєстри закрилися на початку гри 14 грудня, у списку було 1267 імен. З них лише 349 були повторними в, тобто майже 1200 покеристів зареєструвалися на подію з бай-іном 5300 євро (5637 доларів США), пише Casino.org.

Це перший випадок, коли будь-яка подія EPT перевищила кількість у 1200 учасників, причому більшість зареєструвалася в один день. Усі гравці, що залишилися, намагаються отримати славу, а також частину призового фонду в 6,11 мільйона євро (6,5 мільйона доларів США). Загалом, 183 гравці візьмуть участь у готівці, а кінцевий переможець отримає 1,054 мільйона євро (1,12 мільйона доларів США).

Великі імена в Празі

Кілька зірок міжнародного покеру прибули до Праги на серію EPT і головну подію. Вони приїхали звідусіль, навіть із Японії, Бразилії та Канади.

Два шведські переможці WSOP представляють свою рідну країну та наразі досягли успіху. Саймон Лофберг і Джеррі Одін, кожен з яких має по одному браслету WSOP, зараз посідають 13 і 15 місця відповідно.

Були також не покерні професіонали, які нібито кинулися в дію. Повідомляється, що зірка іспанського футболу Жерар Піке також приїхав до чеського Лас-Вегасу, щоб взяти участь, хоча неясно, чи він потрапив на захід. Він у Празі зі своєю дівчиною Кларою Чіа, з якою він мав роман під час шлюбу з музичною зіркою Шакірою.

Битви EPT з WPT

EPT не привернув багато гравців із США, але це не дивно. У той час як EPT відбувається, Wynn Resorts у Лас-Вегасі приймає Чемпіонат світу з покерного туру (WPT). 

Світовий турнір триває з 12 по 20 грудня, і в ньому не бракує величезних імен у цій галузі. Філа Гельмута, Бріна Кенні та навіть Дойла Брансона – останнього лише як глядача та диктора – можна було побачити за столами.

Чемпіонат світу з призовим фондом $10 400 також став рекордною подією. Він приніс 2960 заявок, завдяки чому призовий фонд збільшився до понад 29 мільйонів доларів США, що майже подвоїло гарантовані 15 мільйонів доларів.

Це робить його найбільшим призовим фондом за межами WSOP для будь-якої події з бай-іном менше 1 мільйона доларів. Це також найбільший призовий фонд будь-якого покерного турніру в Лас-Вегасі, за винятком подій WSOP. Рекорд за весь час належить Головній події 2006 року, призовий фонд якої склав понад 82,51 мільйона доларів.

Браян Раст, Чад Евеслейдж та інші гучні імена все ще полюють на виграш. Гельмут також присутній, хоча Філ Айві пішов раніше. Роббі Джейд Лью, який нещодавно викликав ажіотаж під час прямої трансляції гри в Лос-Анджелесі, вилетів раніше за Айві.