ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

456 гравців позмагаються за найбільший приз в історії телебачення

Аналітика456 гравців позмагаються за найбільший приз в історії телебачення

Стрімінговий сервіс Netflix вирішив підзаробити на глобальному феномені Squid Game за допомогою найбільшої серії реаліті-шоу Squid Game: The Challenge.

Маючи як найбільший акторський та одноразовий грошовий приз в історії реаліті-телебачення, 456 реальних гравців візьмуть участь у грі в гонитві за нагородою в розмірі 4,56 мільйона доларів, що змінить їхнє життя. Поки вони змагатимуться в серії ігор, натхнених оригінальним шоу, а також дивовижних нових доповнень, їх стратегії, альянси та характер будуть випробовуватися, а конкуренти будуть усунені навколо них. Ставки високі, але в цій грі найгірша доля повертається додому з порожніми руками. Звісно, ніяких кривавих жертв. А от прямий ефір буде!

Набір на проєкт зараз відкритий на SquidGameCasting.com. Для цього раунду персонаж Front Man шукає англомовних гравців з будь-якої точки світу.

«Squid Game захопила світ своєю історією та культовими образами режисера Хван Дон Хьока. Ми вдячні за його допомогу, коли ми перетворюємо вигаданий світ у реальність у цьому масштабному змаганні та соціальному експерименті», — сказав Брендон Рігг, віце-президент Netflix із серіалів без сценаріїв і документальних фільмів. «Фанатів драматичного серіалу чекає захоплююча та непередбачувана подорож, оскільки наші 456 учасників із реального світу керують найбільшою серією змагань, повною напруги та поворотів, з найбільшим грошовим призом у кінці».

10-серійне реаліті є спільним виробництвом між Studio Lambert (The Circle) і The Garden (24 Hours in A&E), частиною ITV Studios, і шу зніматимуть у Великій Британії. Стівен Ламберт, Тім Харкорт і Тоні Айрленд з Studio Lambert і Джон Хей, Нікола Хілл і Нікола Браун з The Garden будуть виконувати функції виконавчих продюсерів.

Драма Squid Game за сценарієм є найпопулярнішим серіалом Netflix усіх часів із понад 1,65 мільярда годин перегляду за перші 28 днів після прем’єри у вересні 2021 року.

12 червня 2022 Squid Game було офіційно продовжено на 2 сезон, оскільки Netflix і режисер Хван Дон Хьок підтвердили, що вони знову об’єднаються для абсолютно нового раунду.