ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найбільший виграш в історії лотереї приніс ще й понад $85 млн премію для шкіл Нью-Йорка

НовиниНайбільший виграш в історії лотереї приніс ще й понад $85 млн премію...

Джекпот Powerball у розмірі 2 мільярди доларів приносить 100 мільйонів доларів для нью-йоркських шкіл і лотерейних торговців. 

За даними Комісії з азартних ігор штату Нью-Йорк (NYSGC), школи штату та роздрібні торговці лотереями мають право на певні бонуси від великих лотерейних джекпотів.

У понеділок 21 листопада регулятор штату повідомив, що продано білетів Powerball на 224,5 мільйона доларів під час 41 розіграшу, які відбулися з 6 серпня по 7 листопада, коли у Каліфорнії білет нарешті збігся з усіма п’ятьма номерами та бонусним Powerball. 

Державні початкові, середні та середні школи Нью-Йорка отримали 85,6 мільйона доларів, що відповідає прибутку штату від продажу білетів.

Лотерейні торговці тим часом заробили 14,7 мільйона доларів комісійних.

«Цифри говорять самі за себе: Нью-Йоркська лотерея забезпечує розваги та розваги для мільйонів відповідальних жителів Нью-Йорка, а також неодноразово б’є рекорди доходів для державних шкіл і підтримує малий бізнес по всьому штату», – заявив голова Комісії з ігор штату Нью-Йорк Брайан О’Двайер.

Протягом трьох місяців, коли джекпот Powerball зростав, 10 жителів Нью-Йорка виграли 1 мільйон доларів, зіставивши всі п’ять чисел у першому пулі. Інший гравець отримав 2 мільйони доларів за те, що зістав усі п’ять і взяв участь у множнику Powerplay, який дозволяє гравцям збільшити свої виграші.

Крім того, 116 жителів Нью-Йорка виграли 50 000 доларів США за збіг чотирьох із п’яти чисел і Powerball. Шість переможців Powerplay отримали $100 000, а один отримав $150 000.

Великий мега-мільйонний джекпот приніс аналогічний прибуток.

Величезний джекпот Powerball був виграний лише через три місяці після того, як джекпот Mega Millions досяг $1,34 млрд, став другим за величиною джекпотом бренду в історії, пише Casino.org.

Лотерея м. Нью-Йорк продала білетів на 126,6 мільйона доларів під час 30 розіграшів джекпоту. Це дало 44,3 мільйона доларів державним школам і 7,6 мільйона доларів комісійних продавцям.

Завдяки рекордному джекпоту Нью-Йоркська лотерея вже перевищила загальну суму продажів Powerball за минулий фінансовий рік, і до поточного фінансового року лишається приблизно чотири з половиною місяці.

Станом на 12 листопада дані NYSGC показують, що державна лотерея продала білетів Powerball на 2022-23 фінансовий рік, який розпочався у квітні, на 375,5 мільйонів доларів. Протягом 2021-22 фінансового року лотерея продала 356,6 мільйонів доларів.

За фінансовий рік продажі лотереї склали майже 5,3 мільярда доларів. Більше половини з них, 2,81 мільярда доларів, припадає на продаж ігор із миттєвим виграшем.

Powerball займає п’яте місце за продажами серед ігор Нью-Йоркської лотереї. Продажі Win 4 склали 584,9 мільйона доларів, а лотерейна гра Numbers – 562,9 мільйона доларів. Quick Draw, гра в кено, яка розігрується кожні чотири хвилини, має 402,2 мільйона доларів продажів.

Продажі Mega Millions склали 286,5 мільйонів доларів.

Ці три щоденні ігри мають відносно стабільні показники продажів на тиждень, згідно з оглядом даних NYSGC. Продажі Powerball коливалися від 4 мільйонів доларів за тиждень до 94,2 мільйона доларів за тиждень, що закінчився 5 листопада.

Розіграш Powerball проводиться тричі на тиждень, щопонеділка, щосереди та щосуботи. Нью-Йорк є одним із 45 штатів, а також Вашингтон, округ Колумбія, Пуерто-Ріко та Віргінські острови США, які беруть участь у цій лотереї.