ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

75-річний власник СТО виграв $2 млрд в лотерею, мало того: його станція ще й отримає бонус в мільйон за продаж щасливого білета

Новини75-річний власник СТО виграв $2 млрд в лотерею, мало того: його станція...

Щасливий переможець розіграшу Powerball цього тижня вартістю $2,04 млрд ще не приходив до офісу лотереї по виграш, щоб отримати історичний джекпот. Переможцем виявився тесть гравця НФЛ Домата Пеко – 75-річний житель Каліфорнії. Виграшний білет був проданий на його каліфорнійській заправці.

Джо Чахайєд, відомий клієнтам як «тато Джо», володіє сервісним центром Джо в Альтадені, штат Каліфорнія, протягом двох десятиліть. За продаж білета він отримає 1 мільйон доларів, повідомляє Casino.org.

Але Чахаєд планує продовжувати працювати на своїй станції, незважаючи на щедру винагороду.

«Мені 75, я ще молодий. Я тут щодня з 6 години. Я люблю роботу», – говорить Чахаєд. 

Перебуваючи на станції цього тижня, він носив капелюх California Lottery і футболку з написом «Мільйонер, яким я став тут».

Що стосується його виплати від лотереї, то, згідно з Bleacher Report, він планує віддати частину призу для своїх п’ятьох дітей та 11 онуків. Він також може пожертвувати гроші деяким місцевим благодійним організаціям.

Цього тижня представники лотереї прийшли, щоб привітати Чахайеда. Він, у свою чергу, сказав, що він радий, що лотерея приносить користь школам Каліфорнії, і сподівається, що наступним переможцем стане хтось із місцевих жителів.


Побажання від клієнтів

Багато постійних відвідувачів АЗС, розташованої на північний схід від Лос-Анджелеса, прийшли цього тижня, щоб привітати Чахайеда з його великим виграшем в лотерею.

«Він на це заслуговує», – сказав Кенні Девайн Los Angeles Times. «Він просто чудова людина. Усі люблять Джо».

Кларенс Гойн погодився.

«З кращою людиною це не могло статися», — сказав він Times.


Гравець НФЛ вітає тата дружини

Цього тижня Пеко зайшов у соціальні мережі, щоб привітати батька своєї дружини Анни.

Хоча він наразі не грає за команду НФЛ, Пеко кілька років грав там на позиції нападника.

Станом на ранок 10 листопада у переможця лотереї є рік, щоб заявити про отримання рекордного джекпоту.

«Сьогодні вранці хтось тримає дуже важливий папірець вартістю 2,04 мільярда доларів», — заявила представник California Lotto Керолін Бекер.

Переможними номерами були 10, 33, 41, 47 і 56. Powerball був 10.

Рекордний розіграш Powerball був відкладений у понеділок увечері через підвищені продажі та технічні проблеми, повідомляють ЗМІ. Наступного дня оголосили виграшні номери від 7 листопада.

Причиною затримки стало те, що лотереї в одному невстановленому штаті потрібен додатковий час для обробки продажу білетів, повідомила CNN у заяві Міжнародної лотерейної комісії.

Виграти в лотерею означало здобути рідкісний шанс: виграти джекпот у розіграші Powerball дорівнювало один до 292 мільйонів.