ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Mega Millions поки без переможців, Новий рік розпочався з джекпоту у  785 мільйонів доларів

НовиниMega Millions поки без переможців, Новий рік розпочався з джекпоту у  785...

30 грудня Mega Millions не зіграв гравців у 22-й розіграш поспіль. Виграшними номерами були 1-3-6-44-51, а золотий мега-м’яч – 7. Мегаплієр розіграшу становив 3x.

Останній джекпот Mega Million у розмірі 685 мільйонів доларів став найбільшим лотерейним призом, який будь-коли пропонувався в останній тиждень року. Але знову ж таки жоден квиток не збігся з виграшною комбінацією з шести чисел, щоб розблокувати джекпот. Пул збільшується до прогнозованих 785 мільйонів доларів для наступного розіграшу гри у вівторок, 3 січня 2023 року, пише Casino.org. 

Офіційні особи лотереї прогнозують, що доходи залишаться на безпрецедентному рівні. Mega Millions та її основний конкурент Powerball оцінюють свої джекпоти на основі інформації про продажі від роздрібних продавців. Але зазвичай приблизні джекпоти не збільшуються на 100 мільйонів доларів між розіграшами.

Проте Mega Millions каже, що гра була стабільною протягом святкового сезону 2022, і оскільки джекпот продовжує залишатися в заголовках газет, чиновники вважають, що такий підвищений інтерес переважатиме до Нового року до наступного розіграшу гри.


Для когось 2023-й буде багатим

Джекпот Mega Millions у вівторок у розмірі 785 мільйонів доларів став би шостим за величиною лотерейним джекпотом в історії США. Це також четвертий за величиною приз Mega Millions.

У жовтні 2018 Mega Millions принесла гравцеві з Південної Кароліни виграш у розмірі 1,537 мільярда доларів, а в липні минулого року – переможцю зі штату Іллінойс у розмірі 1,337 мільярда доларів. У січні 2021 року Mega Millions також видали нагороду в розмірі 1,05 мільярда доларів щасливому гравцеві з Мічигану.

Mega Millions у якийсь момент суттєво змінить чиєсь життя у 2023. Але якщо історія нам щось підкаже, джекпот у розмірі 785 мільйонів доларів не буде виграно ще через пару розіграшів.

Лише у трьох попередніх випадках джекпот бренду перевищував 700 мільйонів доларів, і всі три рази ці перевищення перевищували 1 мільярд доларів», – пояснюється у заяві Mega Millions. 

«Один був у січні лише два роки тому, коли 22 січня 2021 в штаті Мічиган було виграно джекпот на суму 1,05 мільярда доларів».

«Чи повториться історія з черговим виграшем у січні на мільярд доларів?» у лотереї задумалися.

Хоча шанси на те, що кожен білет виграє джекпот, залишаються незмінними і становлять трохи більше ніж 302,5 мільйона, шанси на те, що хтось виграє джекпот, збільшуються, коли гра збільшується. Це тому, що ймовірно охоплено більше комбінацій номерів білетів із можливих 302,5 мільйонів унікальних можливостей.


Переможці п’ятниці

Незважаючи на те, що 30 грудня ніхто не зрівнявся з шістьма виграшними номерами, розіграш Mega Millions все ж приніс призи на понад 2,77 мільйона білетів. Більшість переможців просто повернули свою ставку в 2 долари, зіставивши золотий мега-м’яч.

Один білет, проданий в Огайо, збігся з п’ятьма білими кульками, але не з Mega Ball, щоб виграти другий найкращий приз гри в 1 мільйон доларів. Інші 82 білети збіглися з чотирма білими кульками та Mega Ball, щоб виграти 10 000 доларів. Для 16 з цих білетів гравці придбали додаткову опцію Megaplier за 1 долар, щоб потроїти свої виграші до 30 000 доларів.

У 2022 був один останній розіграш великої лотереї в США. Мова йде про Powerball з орієнтовним джекпотом у 246 мільйонів доларів.