ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ звітує: збільшилася сума банківських гарантій, а ще легальний азарт поповнив торік бюджет країни майже на 1,2 млрд грн

НовиниКРАІЛ звітує: збільшилася сума банківських гарантій, а ще легальний азарт поповнив торік...

З 1 січня 2023 цільового банківського депозиту чи банківської гарантії становить 48 240 000 гривень. 

Такі зміни викликані підвищенням з 1 січня 2023 мінімальної заробітної плати у місячному розмірі – 6 700 гривень відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік». 

«Нагадаємо, що організатори азартних ігор зобов’язанні оформити цільовий банківський депозит чи банківську гарантію здійснення виплати виграшів на суму 7 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року», – підкреслює держрегулятор.  

Тобто, організатори азартних ігор протягом усього строку дії відповідних ліцензій зобов’язані забезпечити підтримання на відповідному рівні цільового банківського депозиту чи банківської гарантії (з урахуванням зміни розміру мінімальної заробітної плати кожного поточного року). 

У КРАІЛ наголошують на дотриманні вимог законодавства з оформлення цільового банківського депозиту чи банківської гарантії. Оскільки повторне встановлення факту відсутності в організатора азартних ігор цільового банківського депозиту чи банківської гарантії є підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії.

Також у відомстві повідомили, що попри повномасштабну війну – легальний азарт, як і раніше, не словом, а ділом підтримував вітчизняну економіку. 

 «І звісно, невтомно працювати на перемогу! Як і гемблінг-сфера, яка принесла до Державного бюджету 1,166 млрд грн, попри усі обмеження та пошкодження, що завдає війна. Тому тримаймо стрій, нехай здобутки цього року стануть надійним підґрунтям для відновлення та відбудови України!», – повідомили на сторінці КРАІЛ у соцмережах.