ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Mega Millions розіграють мільярдний джекпот

НовиниУ Mega Millions розіграють мільярдний джекпот

Джекпот Mega Millions тримається вже понад 3 місяці. Приз продовжує зростати — тепер він перевищує 1 мільярд доларів.

Але шанс зірвати куш – мікроскопічні: 1 з 302,5 мільйонів вгадати всі п’ять білих куль і один золотий Mega Ball. Та мільйони людей, тим не менш, витрачають долари, щоб купити білет.

Джекпот становить 1,025 мільярда доларів, це третій за величиною джекпот у грі та четвертий за величиною лотерейний приз в історії США, – Casino.org.

«Бачити, як джекпот накопичується протягом декількох місяців і досягає позначки в мільярд доларів, воістину захоплює подих», – сказав директор лотереї Огайо Пет Макдональд, директор консорціуму Mega Millions.

У Mega Millions грають у 45 штатах, а також в окрузі Колумбія та на Віргінських островах США.

Консорціум Mega Millions повідомив, що продаж білетів на розіграш 19 липня становив 116 мільйонів доларів. На розіграш 22 липня було продано білетів на суму понад 172 мільйони доларів. Розіграш 26 липня приніс продажів на суму понад 262 мільйони доларів.

Збільшення продажів призводить до того, що покривається більше виплат за можливі виграшні комбінації. Mega Millions повідомила, що близько 33% комбінацій чисел було покрито для розіграшу 26 липня, а це означає, що виграшні шість номерів були серед приблизно 67% комбінацій, які не були зіграні.

Теоретично хтось може витратити 605 мільйонів доларів, щоб купити 302,5 мільйонів білетів, щоб вибрати кожну з можливих комбінацій. Але насправді це неможливо, оскільки для купівлі та вибору кожної комбінації чисел знадобилася б велика команда людей.

Також це нерозумно з фінансової точки зору. Джекпот у розмірі 1,025 мільярда доларів має реальну грошову вартість 602,5 мільйона доларів. Після сплати податку у розмірі 37% виграш зменшується до 379,6 млн доларів. Потім він підлягає державному оподаткуванню. Тобто за фактом із мільярда переможець отримає десь третину від цієї суми.

Якщо переможець вибере повну суму 1,025 мільярда доларів, виплачену протягом 30-річного ануїтету, щорічний платіж після сплати податку становитиме приблизно 21,56 мільйона доларів. Це становить близько 646,86 мільйона доларів за три десятиліття до сплати потенційних податків штату.