ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

КРАІЛ: поки ніхто не надав документів щодо зв’язків ТОВ «ТБК» та власників бренду «1XBET» з рф

НовиниКРАІЛ: поки ніхто не надав документів щодо зв'язків ТОВ «ТБК» та...

КРАІЛ ініціювала проведення перевірки достовірності відомостей у документах, поданих ТОВ «ТБК» для отримання ліцензій та направила відповідні запити до Служби безпеки України, Бюро економічної безпеки України, Державної служби фінансового моніторингу України, а також Подільської окружної прокуратури міста Києва, що здійснює процесуальне керівництво у відповідному кримінальному провадженні за участю ТОВ «ТБК», інформує відомство зі своєї сторінки у соцмережах.

Законодавство про азартні ігри містить виключний перелік підстав для прийняття рішення про анулювання ліцензії, серед яких — документальне підтвердження встановлення факту контролю за діяльністю ліцензіата з боку держави, що здійснює збройну агресію проти України, говорить регулятор.

Станом на сьогодні КРАІЛ не отримала жодного підтверджуючого документу від компетентних органів державної влади щодо наявності зв’язків ТОВ «ТБК» та власників бренду «1XBET» з державою-агресором. Зважаючи на це, анулювання ліцензій за відсутності належного підтвердження буде порушенням законодавства з боку КРАІЛ.

Одним із пріоритетних завдань КРАІЛ є забезпечення дотримання вимог законодавства організаторами азартних ігор, зокрема, щодо заборони здійснення управління над їх діяльністю з боку держави-агресора, у тому числі за рахунок опосередкованого впливу.

Таким чином, документальне підтвердження наявності контролю з боку рф за діяльністю ТОВ «ТБК» стане підставою для невідкладного прийняття Комісією рішення про анулювання ліцензій.

«КРАІЛ стоїть на варті чесної та прозорої діяльності всіх учасників ринку азартних ігор та наголошує, що жоден організатор азартних ігор, який прямо чи опосередковано пов’язаний з державою-агресором, не буде працювати в Україні», – коментують у відомстві.

Як відомо, Комісія видала ліцензії ТОВ “ТБК” (“Твоя беттингова компанія”) на букмекерську діяльність та роботу онлайн-казино 30 березня, вже після початку війни. Після того, як петиція з вимогою заборонити роботу “1XBET” в Україні набрала понад 25 тисяч голосів, президент України Володимир Зеленський на початку серпня доручив Уряду та Прем’єр-міністру Денису Шмигалю розібратися з цим питанням. Крім того, БЕБ перевіряє компанію на предмет дотримання податкового законодавства.

Згідно з інформацією opendatabot, бенефіціаром “ТБК”, яку зареєстрували у червні 2021 зі статутним капіталом 30 млн грн, є Сергій Цибін. Компанія зареєстрована на єдиному податку 2%.