ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Харківський «Металіст» отримав титульного спонсора

НовиниХарківський «Металіст» отримав титульного спонсора

Компанія Favbet та футбольний клуб підписали угоду про спонсорство на сезон 2022/23. Мета співпраці підтримка команди під час війни, розвиток молодіжної академії клубу, а також участь у спільних благодійних ініціативах.

«Металіст» – бренд українського футболу та один із найпопулярніших клубів країни. Він має багату історію та величезну армію вболівальників, які завжди були, є та будуть поряд з командою. Харків – східний форпост України, а фанати «Металіста» одними із перших стали на захист нашої держави. Favbet і «Металіст», крім звичних напрямків співробітництва, спільно працюватимуть, щоб наблизити нашу перемогу», прокоментували підписання у Favbet.

Очікування від нового партнерства розділяє й генеральний директор футбольного клубу «Металіст» Валерій Грига: «ФК «Металіст» та компанію Favbet об‘єднує спільна велика мета – збереження й підтримка футболу на високому рівні в ці надскладні часи. На це спрямовані зусилля нашого клубу останні місяці, і надихає те, що на цьому шляху ми маємо надійних партнерів. Співпраця допоможе забезпечити функціонування нашої академії, яка зараз базується в Чернівцях, та підтримку виступів «Металіста» в Прем‘єр-лізі, які, сподіваємось, подарують харків’янам і нашим вболівальникам позитивні емоції. Віримо, що спільна робота Металіста та Favbet буде ефективною».

Свій перший матч під егідою Favbet жовто-сині проведуть вже 7 жовтня у 6-му турі Прем’єр-ліги харків’янам протистоятиме рівненський «Верес». А першою колаборацією компанії і клуба стане просування промо «Прокачай авто для ЗСУ».

Навіть в умовах війни компанія Favbet залишається драйвером українського футболу підтримує професійних спортсменів і аматорів, спонсорує команди в прем’єр-лігах і в регіональних чемпіонатах та є партнером низки українських футбольних клубів: «Динамо», «Колоса», «Руху», «Кривбаса», «Миная», «Оболоні», а відтепер і «Металіста».