ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Найбагатша модель світу та 7-разовий володар Суперкубку (американський футбол) – розлучаються

Інтерв'юНайбагатша модель світу та 7-разовий володар Суперкубку (американський футбол) - розлучаються

Як повідомляє The New York Times, Том Брейді та Жизель Бюндхен найняли адвокатів з питань розлучення.

Після періоду спекуляцій таблоїдів і шанувальників щодо шлюбу Тома Брейді та Жизель Бюндхен пара, як повідомляється, найняла адвокатів з розлучення.

Саме видання спочатку посилалося на «кілька джерел», які повідомляли, що пара найняла адвокатів і починає з’ясовувати фінансові та особисті деталі розлучення. CNN і NBC також повідомили про розвиток подій. Представники пари не відповіли на прохання про коментарі.

Останніми місяцями медіа відслідковують розбрат у шлюбі, і багато хто припускає, що Бюндхен і Брейді посварилися через його рішення припинити кар’єру футболіста після 22 сезонів. Після того, як Брейді вперше оголосив про завершення кар’єри в лютому у віці 44 років, пізніше він передумав у березні, мовляв, повернеться в «Тампа-Бей Буканієрс» на 23-й сезон НФЛ.

Знаменита пара, яка прожила в шлюбі 13 років, привертала увагу громадськості з тих пір, як вони почали зустрічатися понад 15 років тому.

І хоча найм адвокатів може не означати, що вони справді подають на розлучення, деталі їхніх стосунків — і те, як це впливає на довгу легендарну футбольну кар’єру Брейді — давно залишаються в пам’яті фанатів.

Союз подружжя має вражаючі масштаби, зіркове поєднання двох людей на вершині своїх сфер.

Том Брейді вважається найкращим захисником американського футболу, у нього 7 перемог у Суперкубку (6 із них із New England Patriots), а також найбільша кількість тачдаунів і ярдів у історії НФЛ. У 2022 він був №1 у списку Форбс найбільш високооплачуваних гравців.

Жизель Бюндхен є однією із найбільш впізнаваних персон у світі, вона перевершила світ подіумів. І тут у неї є власна статистика: станом на 2018 вона з’явилася на обкладинках 1200 журналів і в 450 редакційних матеріалах про моду, а також брала участь у майже 500 показах мод, згідно з уривком з її книги 2018 «Уроки: мій шлях до осмислене життя». У 2016 вона була найбільш високооплачуваною (і найбагатшою) моделлю в світі.


2006: Побачення наосліп у винному барі

Вперше пара зустрілася на побаченні наосліп у винному барі Turks & Frogs у районі Вест-Віллідж у Нью-Йорку.

«Я знала, що це правильно — коли вперше побачила його», — сказала Бюндхен Vanity Fair у 2009. «Ми познайомилися через друга. У той момент, коли я його побачила, він усміхнувся, і я подумала: «Це найкрасивіша, харизматична усмішка, яку я коли-небудь бачила!», – сказала вона, додавши, що вони вдвох просиділи 3 години, розмовляючи. «Ви знаєте те відчуття, ніби ви не можете насититися? З першого дня нашої зустрічі ми ніколи не проводили жодного дня, щоб не поговорити один з одним», – сказала вона.

2009: Два весілля

Після нетривалих заручин пара одружилася в лютому 2009 на приватній церемонії в католицькій церкві в Санта-Моніці, штат Каліфорнія, за участю невеликої групи родини та друзів. Після весілля вони влаштували невимушений прийом вдома, смаживши стейки на приватній вечірці. Приблизно через півтора місяці пара зіграла друге весілля з друзями в Коста-Ріці, де Бюндхен має будинок.

«Іноді я кажу людям, що ми з чоловіком так любимо одне одного, що одружилися двічі», — написала Жизель Бюндхен у «Уроках: мій шлях до осмисленого життя».

«Ми з Томом походимо з міцних, солідних, дуже згуртованих римо-католицьких сімей», — продовжувала вона. «Наші батьки одружені десятиліттями. Для наших сімей було дуже важливо, щоб ми з Томом провели традиційну церемонію одруження в церкві, і, звичайно, ми обоє хотіли вшанувати їхні бажання».

Приблизно під час їхнього першого весілля Бюндхен сказала Vanity Fair: «У нього чисте серце».

Зростання сім’ї

У пари двоє дітей: 12-річний син Бенджамін і 9-річна донька Вівіан. Також у Тома Брейді є 15-річний син Джон від попередніх стосунків з актрисою Бріджит Мойнахан.

Жизель Бюндхен і Том Брейді часто публікують фотографії своїх дітей у соціальних мережах, відзначаючи їхнє дорослішання.

«У 2015 я свідомо відступила від модельного бізнесу, оскільки хотіла більше зосередитися на своїй сім’ї та особистих проєктах», — написала місіс Бюндхен у своїй книзі.


2018: «Ви повинні дозволити йому робити те, що він любить»

В інтерв’ю на «Шоу Еллен ДеДженерес» ведуча запитала, чи піде Жизель Бюндхен на пенсію.

«Мені здається, що я була якнайдалі від виходу на пенсію», — відповіла вона. «Насправді я ніколи в житті так важко не працювала. Але я думаю, що я піду на пенсію тільки в той день, коли помру. Тому що я люблю працювати, люблю творити. Я думаю, що саме для цього ми тут — щоб просто продовжувати створювати, розширюватися та навчатися».

Коли Еллен Дедженерес запитала у Жизель Бюндхен, чи збирається її чоловік піти з футболу, вона відповіла: «Знаєте, я думаю, ви повинні поговорити з ним про це».

Еллен Дедженерес запитала, чи нервує Бюндхен, дивлячись на його гру. Жизель кивнула. «Я точно не хотіла б мати його роботу, напевне», — сказала вона. «Знаєш, я думаю, що тебе це точно хвилює, але він так любить це, і ти маєш дозволити йому робити те, що він любить».


2022: Чутки та «занепокоєння»

Уболівальники та засоби масової інформації іноді зображували Жизель Бюндхен такою жінкою, яка дуже хоче, щоб її чоловік пішов з футболу. У вересневому інтерв’ю Elle Бюндхен погодилася з твердженням письменниці, що таке зображення корениться на сексизмі.

«Очевидно, що мене хвилює — це дуже жорстокий вид спорту, у мене є діти, і я хотіла б, щоб він був більше присутній в їхньомк житті», — сказала вона. «Я безперечно мала з ним ці розмови знову і знову. Але, врешті-решт, я вважаю, що кожен має прийняти рішення, яке буде [для нього] вигідним. Йому також потрібно йти за своєю радістю».

Відсутність Тома Брейді на кількох днях тренувального табору в серпні сколихнула чутки. На прес-конференції Брейді звучав похмуро, коли його запитали, чому він пропустив частину тренувань на майбутній сезон. «Це все особисте, ви знаєте, що в кожного різні ситуації, з якими вони мають справу. У кожного з нас дійсно унікальні виклики в нашому житті».

У профілі для Elle Бюндхен згадала про останнє десятиліття. Вона сказала, що провела багато часу зі своєю сім’єю, «створюючи кокон і любляче середовище для росту моїх дітей» і «підтримуючи» чоловіка, але відчуває себе готовою до нової ери свого життя.

«Я відчуваю себе дуже заповненою таким чином, як мати і як дружина», — сказала вона. «А тепер моя черга йти далі».