ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Дві третини фондів, які інвестують в крипту, програють

НовиниДві третини фондів, які інвестують в крипту, програють

Майк Новограц, засновник і головний виконавчий директор Galaxy Digital Holdings Ltd., сказав, що дві третини хедж-фондів, які інвестують у криптовалюти, зазнають краху внаслідок нинішнього спаду ринку.

«Обсяг зменшиться, хедж-фонди доведеться реструктуризувати», – сказав Новограц на глобальній конференції Piper Sandler Global Exchanges & Brokerage Conference в Нью-Йорку. «Є буквально 1900 крипто-хедж-фондів. Я припускаю, що дві третини зникнуть з бізнесу», цитує бізнесмена Bloomberg.

Колишній менеджер хедж-фонду Fortress Investment Group назвав ширшу реакцію фінансового ринку на зняття стимулів з боку Федеральної резервної системи як причину обвалу цін на токени за останні шість місяців. Біткойн впав більш ніж на 50% з рекордного максимуму, досягнутого в листопаді. Новограц також пояснив крах блокчейну Terra минулого місяця, інвестором якого були він і Galaxy, скоріше широкі макроекономічні фактори, ніж недоліки проєкту.

«Він був недостатньо сильним, щоб впоратися з тим, що ціни на біткойни знижуються, ціни на криптовалюту падають. Це була катастрофічна втрата», – сказав Новограц. «Генеральний директор був неймовірно яскравим і харизматичним, і за тим, що він робив, був величезний імпульс».

Річний звіт PwC про глобальний крипто-хедж-фонд показав, що Terra USD (UST) була третім за популярністю стейблкоіном серед крипто-хедж-фондів, які вони досліджували у квітні 2022, або безпосередньо перед крахом Terra. І 49% респондентів опитування PwC також торгували афілійованим токеном Luna, який Новограц увіковічнив своїм нині сумнозвісним татуюванням.

Незважаючи на це, Galaxy продовжуватиме розширюватися під час спаду, у контракті з такими конкурентами, як Gemini Trust Co., які звільняють персонал, щоб вижити на «ведмежому ринку», сказав Новограц. За словами крипто-мільярдера, нью-йоркська крипто-брокерська фірма та компанія з управління активами хоче стати основним гравцем після завершення спаду.