ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Донька-підліток голівудських зірок Семі Шин завела акаунт на OnlyFans. Мати не заперечує

НовиниДонька-підліток голівудських зірок Семі Шин завела акаунт на OnlyFans. Мати не заперечує

Актриса сказала, що “хотіла б”, щоб донька їй довіряла, і запитала, чи є різниця між OnlyFans та публікуванням знімку в Instagram.

Актриса Деніз Річардс заявила, що не може засуджувати свою 18-річну дочку за наявність акаунту OnlyFans, оскільки її головна мета – захист Семі від негативної онлайн-критики.

Семі Шин — дочка актора Чарлі Шина (56 років), та його колишньої дружини Річардс (51 рік).

У пості в Instagram, реагуючи на «негативні коментарі», Річардс поділилася своєю підтримкою облікового запису своєї дочки, додавши, що вона не може засуджувати, як і Шин.

OnlyFans, онлайн-платформа підписки, відома контентом для дорослих, дозволяє шанувальникам платити авторам за їхні відверті фотографії та відео.

Деніз сказала: «Я хотіла б, щоб у мене була впевненість у моєї 18-річної дочки. І я також не можу засуджувати її вибір. Я в захваті від її здатності заглушити шум. Тому що це може знищити вас. Чи справді є різниця, публікувати фото в бікіні на IG?», цитуюють її Sky News.

Річардс додала, що не може засуджувати свою доньку, оскільки сама знімалася в розворотах журналу Playboy і кримінальному трилері 90-х Wild Things.

Проте, як повідомляється, її колишній чоловік Шин висловив своє несхвалення щодо того, що його дочка має акаунт на OnlyFans.

Зірка фільму «Два з половиною чоловіки» розповів що він у курсі подій, але додав, що «оскільки я не можу цьому запобігти, я закликав її залишатися стильною, креативною і не жертвувати своєю цілісністю».

Після створення облікового запису Семі поділилася публікацією в Instagram з тегами OnlyFans, попросивши своїх шанувальників знайти посилання в її біографії, щоб дізнатися більше.

Деніз і Шин були одружені з 2002 по 2006 рік, також мають ще одну дочку, Лолу Роуз.

OnlyFans повідомили про різке зростання кількості користувачів під час карантину Covid і зіткнулися з критикою за те, що вони недостатньо робили для запобігання неповнолітнім користувачам продавати відвертий контент.

Хоча сайт пропонує платформу для фітнес-тренерів та впливових осіб, які можуть стягувати плату зі своїх фоловерів за поради та візуальний вміст, він також відомий тим, що дозволяє творцям контенту стягувати плату за фотографії та відео відверто сексуального характеру.