ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Британський псевдобудівельник обманював клієнтів, а видурені гроші програвав 

НовиниБританський псевдобудівельник обманював клієнтів, а видурені гроші програвав 

Він видавав себе за досвідченого дизайнера-будівельника, здатного переобладнати будинки та вдихати в них нове життя. Натомість Річард Ніколлс був нічим іншим, як шахраєм, який обкрадав клієнтів у Великій Британії, щоб живити свою звичку до азартних ігор.

З лютого 2016 по грудень 2018 Ніколлс зміг вкрасти понад 1 мільйон фунтів (1,2 мільйона доларів США). Гроші надійшли від 11 клієнтів, яких він переконав дозволити йому працювати в їхніх будинках, повідомляє Hull Live. Він запевнив їх, що може зробити все, від незначних покращень до серйозних модернізацій.

Насправді 38-річного шахрая цікавило лише отримання легких грошей для азартних ігор. Тепер він прямує до в’язниці за свої злочини.


Цеглини впали

Ніколлс звернувся до кількох потенційних клієнтів, щоб знайти роботу, часто збираючи більшу частину оплати наперед. Він забув сказати, що насправді він агент з нерухомості без досвіду ремонту будинків.

Однак він був успішним продавцем, і це допомогло йому скоювати злочини. У деяких випадках він починав роботу і ніколи не закінчував, тоді як в інших його роботі бракувало навичок, на які міг би зібратися навіть учень першого курсу.

Його робота була настільки поганою, що один літній клієнт був змушений жити в іншому місці, поки можна було виправити завдану ним шкоду. Це тривало три роки.

Інша клієнтка, вагітна жінка, яка чекала первістка, піддалася панічним атакам під час вагітності. Це могло мати серйозні наслідки для плоду.

Його брехня, обман і повна відсутність морального компасу залишили нас з дружиною емоційно та фінансово травмованими», – сказав потерпілий Оуен Різ.

Інші витратили всі свої заощадження на ремонт. Ніколлс, очевидно, не заперечував, оскільки він взяв гроші та витратив більше половини завдатку на азартні ігри. Коли його клієнти зверталися до нього зі своїми занепокоєннями, він вигадував виправдання і продовжував, ніби нічого не сталося.

Коли нарешті кілька клієнтів звернулися до поліції, яка потім затримала шахрая. Він зізнався, що не мав будівельної освіти, і це стало початком кінця його «кар‘єри».

Ніколлс провів день у суді. Напередодні Різдва зловмисник отримав вирок, згідно з яким він пробуде за ґратами наступні три роки.


Проявився візерунок

Ніколлс не перша людина у Великій Британії, яка обкрадала під виглядом професійного будівельника. 

Минулого червня Леон Манн постав перед судом після того, як поцупив гроші у кількох клієнтів під виглядом успішного майстра з ремонту дахів. На відміну від Ніколлса, він керував законним будівельним бізнесом і нібито знав, що робив.

Однак замість того, щоб завершити ремонт клієнтів, він забрав їхні гроші та зіграв на них. Манн не зміг вкрасти майже стільки, скільки Ніколлс – але цього було достатньо, щоб зіпсувати життя 12 сімей.