ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Анджеліна Джолі з нами з… власної ініціативи

НовиниАнджеліна Джолі з нами з... власної ініціативи

Голлівудська акторка, спеціальна уповноважена ООН з прав людини Анджеліна Джолі здійснила несподіваний і приватний візит до Львова у суботу 30 квітня. 46-річна зірка є спеціальним представником Верховного комісара ООН у справах біженців, але речник відомства заперечує, що вона перебувала в місті за 80 кілометрів від польського кордону в офіційних справах ООН.

Анджеліна Джолі подорожує до України з особистою метою, і УВКБ ООН не бере участі в цьому візиті“, – цитує речника ООН Метта Солтмарша американське медіа CBC.

Її помітили в кафе в південно-східній частині міста в суботу, де вражені глядачі зняли відео, яке згодом виклали в Twitter. У якийсь момент вона з’явилася, щоб роздавати автографи, і її супроводжував невідомий чоловік.

Пізніше Джолі також була помічена на центральному залізничному вокзалі міста, де на відео видно, як вона тисне руки і розмовляє з людьми. Повідомляється, що зірка відвідала дітей, які зараз у Львівській області, які були поранені на початку цього місяця в результаті авіаудару російської авіації по залізничному вокзалу в Краматорську на сході України. Розчулено поспілкувалася з волонтерами.

Максим Козицький, голова Львівської ОДА, у фейсбуці зізнається:

Знайшла час і щоб поспілкуватися з нашими волонтерами, які надають медико-психологічну допомогу на Головному залізничному вокзалі Львова. Подякувала їм за працю. Сказала, що вона як мама добре розуміє усю складність тих викликів, які постають перед ними, особливо, коли йдеться про допомогу дітям. Говорила з людьми, яким вдалося виїхати зі зон активних бойових дій. Вислухала історії евакуйованих, які розповіли, що через терористичні дії росії втратили все. Для нас усіх цей візит був несподіванкою.Багато людей, які побачили пані Джолі на Львівщині, не могли повірити, що це дійсно вона. Але від 24 лютого Україна показала усьому світові, що у нас багато неймовірного. Це дуже цінно, що ми маємо підтримку від людей такого рівня. Обов‘язково переможемо.

Окрім розрізнених публікацій у соціальних мережах, загалом же про візит мало що відомо. У неділю 1 травня зірка завітала в навчально-реабілітаційний центр для дітей у Бориславі (Львівщина).Акторка та її команда прибули до дітей з подарунками, гарним настроєм. Також амбасадорка поспілкувалася з дітьми з Луганщини.

Фото – Бориславська міська рада

На початку квітня Джолі несподівано відвідала юних українських біженців, які перебувають на лікуванні в педіатричній лікарні Bambino Gesù в Римі. У той час італійська газета Corriere della Sera цитувала її слова, що вона «молилася про закінчення війни» і що це був «єдиний спосіб зупинити страждання та втечу з районів конфлікту».