ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Warhammer йде з росії

НовиниWarhammer йде з росії


Одна з найвідоміших в світі гральних спільнот та геймінг-компаній Warhammer оголосила, що припиняє свою діяльність на території росії.

«Ми страшенно засмучені тими жахливими подіями, які відбуваються в Україні. Ми щиро думаємо про всіх, хто постраждав від дій росії.

У світлі цього Games Workshop призупиняє всі продажі продуктів Warhammer в росії.

Ми не легковажно прийняли це рішення. Ми знаємо, що є багато російських любителів, які не визнають війни. Проте ми повинні стояти на стороні тих, хто страждає», цей стейтмент викладений на сайті компанії.

Вархаммер – готичний технофентезійний сеттинг, який використовується в багатьох настільних і комп’ютерних іграх, книгах і фільмах, коміксах і аніме. Всесвіт було придумано письменником-фантастом Майклом Муркоком для його мультивсесвіту, проте так і не отримав втілення. Права на Warhammer Fantasy Battles викупила компанія Games Workshop, допрацювала и популяризувала так, що Магнус не журись, святі примархи-угодники і примаріси-заступники!

Всесвіт Вархаммер ділиться на дві франшизи – чисто фентезійну Warhammer Fantasy і фантастико-фентезійну Warhammer 40K. За обома випущена величезна кількість ігор.