ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Амазон і нелегали. Як клон скандального букмекера використовував потужності однієї з найдорожчих компаній світу для того, щоб нелегально провадити азартну діяльність в Україні  

НовиниАмазон і нелегали. Як клон скандального букмекера використовував потужності однієї з найдорожчих...

Навіть одна з найдорожчих компаній світу (її вартість 1,2 трлн доларів) може бути замішана в історію з нелегальним беттингом. Ще й на території України. 

Так, 29 листопада Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей винесла припис до постачальника послуг хостингу компанії Amazon про те, що вона надає свої потужності та обладнання для організації та/або проведення нелегальних азартних ігор в Україні. 

Як зазначає портал dev.ua, mostbet – це теж клон сумнозвісного 1xBet, через який російська компанія знову пролізла до українських користувачів. 

Тож, у КРАІЛ хочуть викорінити ще й двійників скандального російського букмекера, який оплутав ще й Amazon. 

«Зобовʼязати постачальника послуг хостингу (зберігання інформації) Amazon.com Inc. (http://www.amazon.com), на технічних засобах якого розміщений вебсайт https://mostbet.com, з використанням якого організовуються, проводяться азартні ігри чи надається доступ до них без відповідної ліцензії, обмежити доступ на (з) території України до вебсайту https://mostbet.com

Постачальнику послуг хостингу (зберігання інформації) Amazon.com Inc. (http://www.amazon.com), на технічних засобах якого розміщений вебсайт https://mostbet.com, з використанням якого організовуються, проводяться азартні ігри чи надається доступ до них без відповідної ліцензії, виконати вимогу КРАІЛ, зазначену в пункті 1 цього рішення, в строк не більше трьох робочих днів з дня її направлення”, – значиться у тексті рішення КРАІЛ.

На щастя, тут результат є.

Цей сайт дійсно недоступний з території України.