ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Актор гри God of War Кристофер Джадж виявився найбалакучішим дякуном під час публічних премій. Його не вгамувало навіть попередження на телесуфлері! 

НовиниАктор гри God of War Кристофер Джадж виявився найбалакучішим дякуном під час...

Актор Крістофер Джадж, який озвучив Кратоса у перезапуску серії відеоігор God of War, виявився найбалакучішим серед отримувачів премій церемоній нагородження. Про це повідомила культова The Game Awards у соціальних мережах.

Промова-подяка Джаджа тривала 7 хвилин та 59 секунд. Під кінець промови актора-балакуна намагалися заглушити за допомогою музики, а після чотирьох хвилин на екрані телетайпу блимав напис із проханням закінчувати.

Попередній рекорд належав актрисі Грір Гарсон: її промова на «Оскарі» 1942 тривала 5 хвилин та 30 секунд. Варто зазначити, що серед інших подій це не рекорд: наприклад, рестлер Хіллбіллі Джим, потрапивши до Зали слави WWE у 2018, майже півгодини дякував.

Крістофер Джадж отримав нагороду на The Game Awards 2022 як найкращий виконавець за роль Кратоса в грі God of War Ragnarok. Щорічна премія The Game Awards відбулася в ніч із 8 на 9 грудня. У 2022 вона відбулася офлайн у Microsoft Theatre.

Головний приз дістався Elden Ring – грі студії FromSoftware.

Найбільше нагород отримала God of War Ragnarok: пригодницький екшен відзначили за акторську гру, наратив, аудіодизайн, саундтрек, доступність і як найкращий екшен. Крім головної нагороди, Elden Ring заробила ще три статуетки: за режисуру, арт-дирекшен та як найкраща рольова гра.