ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

1xBet буде під санкціями від РНБО: у КРАІЛ збирають усю необхідну інформацію 

Новини1xBet буде під санкціями від РНБО: у КРАІЛ збирають усю необхідну інформацію 

Таку відповідь надало відомство на письмове звернення активістки Тетяни Локацької. 

Нині Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей збирає необхідну інформацію у уповноважених органів для подання до Ради національної безпеки та оборони необхідного пакету документів про накладення санкцій на російського букмекера 1xBet, пов’язаних з ним осіб та компаній та їх бенефіціарів, а також на низку інших російських букмекерських контор в Україні.

Тетяна Локацька відома своєю активною позицією, саме вона піднімала питання російських букмекерів в українському юридичному полі.

Активістка вимагала накласти санкції на ТОВ “Твоя беттингова компанія”, яка є офіційним представником в Україні російського букмекера 1xBet, на його власників – громадян рф та Кіпру брянців Романа Семіохіна, Сергія Каршкова та Дмитра Казоріна, а також ще на кількох російських букмекерів, які працюють в Україні – ТОВ “Селебріті”, ТОВ “Мелофон”, ТОВ “Вінсолюшнз”, ТОВ “Плей Фан Інвестмент” та ТОВ “Поінтлото”.

Заступник міністра економіки Тарас Качка надіслав Локацькій відповідь, що Мінекономіки підтримує необхідність застосування санкцій щодо осіб, дії яких створюють загрози національним інтересам, безпеці, суверенітету та територіальній цілісності України. Тому у разі надходження до відомства від Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей документів, які підтверджують порушення згаданих суб‘єктів, то Мінекономіки готове опрацювати ці папери та підготувати подання на Кабінет Міністрів України про внесення на розгляд РНБО України пропозицій щодо застосування санкцій до зазначених осіб.

У самій Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей заявили, що подання на санкції на російське ТОВ “Мелофон” вже є в РНБО, причому ще з вересня 2022 разом із поданням на інших 37 російських операторів азартних ігор. Що стосується решти і одіозного 1xBet зокрема, то по них, зазначають у КРАІЛ, на даний момент збирають всю необхідну інформацію та матеріали.

Щодо надання пропозицій щодо наявності підстав для застосування санкцій до ТОВ “ТБК”, бенефіціарних власників торгової марки 1хBet та/або до афілійованих з ними осіб, КРАІЛ звернулася до уповноважених державних органів з метою отримання підтверджуючої інформації. В даний час йде збір та опрацювання отриманої інформації. Аналогічні заходи здійснюються також щодо інших осіб, які зазначені у вашому зверненні, які є організаторами азартних ігор“, – відповів Тетяні Локацькій очільник КРАІЛ Іван Рудий.

Дуже чекаємо та сподіваємося, що це не займе ще місяці та роки. Так що боротьба ще триває“, – резюмувала активістка у себе у Facebook.

У вересні 2022 КРАІЛ анулювала видані нею ж у березні дві ліцензії на роботу 1xBet в Україні. Російський букмекер оскаржує це рішення у Окружному адміністративному суді м. Києва.