ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Російський букмекер 1xBet працює онлайн в Україні: і через міжнародний, через і казахстанський регіональний домен, порушуючи закони двох країн

ГоловнеРосійський букмекер 1xBet працює онлайн в Україні: і через міжнародний, через і...

Скандальний російський букмекер 1xBet не полишає спроб знайти бодай шпарину і потрапити на очі українським гравцям. Тепер вже під казахською личиною. Що цікаво, онлайн-азарт є також забороненим і в самому Казахстані, відтак, оператор є двічі порушником – законодавства одразу двох країн. 

Днями в ході перевірки КРАІЛ встановили, що ресурс 1xbet.kz з реєстрацією домену у Казахстані без відповідної ліцензії в Україні надає послуги через український віртуальний простір. 

Зобов’язати особу, яка через вебсайт https://1xbet.kz організовує, проводить чи надає доступ до азартних irop без відповідної ліцензії, обмежити доступ на (з) території України до вебсайту https://1xbet.kz.

Особі, яка через вебсайт https://1xbet.kz організовує, проводить чи надає доступ до азартних irop без відповідної ліцензії, виконати вимогу КРАІЛ, зазначену в пункті 1 цього рішення, в строк не більше трьох робочих днів з дня її направлення”, – інформує держрегулятор на власному сайті у документі від 7 листопада.

uGame перевірив – зазначений ресурс поки доступний для українських користувачів. У вільному доступі, навіть без використання технології ВПН. Скрін додаємо.

Окрім того, доступна і працює і україномовна версія під міжнародним доменом, яка приймає ставки в українських гривнях від українських користувачів.

На це вже звернули увагу й інші видання, зокрема, UNN.

Нагадаємо, що Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей на черговому засіданні 6 вересня прийняла рішення про анулювання ТОВ «ТБК» двох ліцензій у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор: казино в мережі Інтернет та букмекерської діяльності.