ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Микола Каргін: «Тепер я добре розумію, чому українців саме так описували у книжках»

Інтерв'юМикола Каргін: «Тепер я добре розумію, чому українців саме так описували у...

Рівно три місяці тому, 24 лютого, війна торкнулася кожного українця. За цей час наші життя докорінно змінилися – ми переоцінили багато речей та дізналися чимало нового. Микола Каргін, Legal Counsel азарт-тех компанії Favbet, поділився своєю історією, де його застала війна. Пропонуємо його коротеньке інтерв‘ю.

  • В той день прокинувся о 5 ранку через те, що неподалік було чутно незвичні вибухи. Якось у перші тижні вранці “прилетіла” ракета у сусідній від мене будинок. В момент вибуху я був удома. В радіусі 1.5 км у всіх сусідів вибуховою хвилею повибивало вікна. У моїй квартирі також, тому їх довелося власноруч закрити плівкою, адже в березні було ще дуже холодно.
  • В тебе був досвід ночівлі в метро?
  • Кілька днів я спускався ночувати в метро, тому що вдома було небезпечно. У метро досить хороші умови: є вода, електрика, волонтери роздавали їжу, коли була затяжна комендантська година. Для мене метро більше ніколи не буде таким, як раніше. Щоразу, коли спускатимуся туди, пам’ятатиму, що в тому кутку я спав, а там є якісь приховані кімнати, а ось там волонтери роздавали їжу.
  • Як ти допомагав на початку війни?
  • Я волонтерив із групою людей, з якою познайомився в метрополітені. Після метро ми вирішили не повертатися додому, а поїхали на базу ТРО, де була потрібна поміч. Я збирав кошти для закупівлі тактичного спорядження, тепловізорів, медикаментів. Був приємно здивований, бо дуже багато людей робили репости й надсилали гроші. Завдяки цьому ми змогли придбати тепловізори, велику кількість термобілизни, спальників, декілька бронежилетів тощо. Дякую Favbet, що допомогли «закрити» частину потреб та перерахували кошти.
  • Що тебе найбільше вразило?
  • Згуртованість нашої нації та народу. Люди проявляли сильний характер і всю свою сутність. Тепер я добре розумію, чому українців саме так описували у книжках, розповідаючи про них із покоління в покоління. Зараз ми дійсно довели всьому світові, яка ми волелюбна й незалежна нація. Мене переповнює гордість, як ніколи, що я – українець. Не хотів би бути громадянином жодної іншої країни!
  • Що об’єднує тих, хто зараз активно допомагає?
  • Усі люди жертвують своїм часом і роблять все заради загального блага та нашої спільної перемоги. Насправді в цій ситуації неважливо хто ти — чоловік чи жінка, зараз усі українці, об’єднані спільною метою. Люди мають підтримувати одне одного й робити вклад у нашу спільну перемогу.