ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Володар найбільшого джекпоту планети живе в глибинці в Іллінойсі

ГоловнеВолодар найбільшого джекпоту планети живе в глибинці в Іллінойсі

Mega Millions нарешті виграли після 29 розіграшів без переможця джекпоту. В ніч на 30 липня ануітизований джекпот у розмірі 1,337 мільярда доларів був зірваний одним білетом, придбаним в Іллінойсі. Переможець матиме можливість отримати повну вартість джекпоту шляхом негайного платежу з наступним щорічним розподілом протягом 29 років. Або може взяти одноразову готівкову суму в розмірі 780,5 мільйонів доларів. Без урахування податків.

Грошовий варіант дорівнює всій готівці призового фонду джекпоту Mega Millions. Обидва варіанти без оподаткування.

Виграшними номерами п’ятниці 29 липня були 13-36-45-57-67 і золотий Mega Ball 14. Megaplier був 2x.

Разом із переможцем джекпоту в Іллінойсі в розмірі 1,337 мільярда доларів у п’ятничний розіграш 26 білетів зійшлися з усіма п’ятьма білими кульками, щоб виграти приз другого рівня гри в 1 мільйон доларів. Шість із цих білетів придбали додаткову програму Megaplier за 1 долар, щоб подвоїти свій виграш до 2 мільйонів доларів.

Інші 375 білетів зіставили чотири білі кулі та мега-кулю та виграли 10 000 доларів. Шістдесят вісім із цих білетів мали Megaplier, щоб збільшити їх виграш до 20 000 доларів.

Рекорд залишається

Розіграш Mega Millions на 1,337 мільярда доларів став другим за величиною джекпотом в історії гри.

30 липня виграли рекордний з 2018-го джекпот Mega Millions. 4 роки тому виграли найбільший приз планети в розмірі 1,537 мільярда доларів, виграний у жовтні 2018 року за білетом, проданим у кіосках Південної Кароліни. Це найбільший лотерейний приз, який будь-коли вигравали одним білетом в історії США.

Найбільший лотерейний джекпот за всю історію існування країни стався в січні 2016, коли приз Powerball у розмірі 1,586 мільярда доларів був розділений на три частини.

Переможець липня 2022 ще не оголошений.

«Ми з нетерпінням чекаємо дізнатися, хто виграв, і з нетерпінням чекаємо можливості привітати переможця найближчим часом», — сказав директор лотереї штату Огайо Пет Макдональд, який зараз є провідним директором Mega Millions Consortium.

Виграшний білет на розіграш був проданий на заправці Speedy Café Speedway у містечку Де-Плейнс, штат Іллінойс. За продаж виграшного білета АЗС отримає 500 000 доларів бонусної комісії.


Розбивка джекпоту

Переможець у розмірі 1,337 мільярда доларів ніколи не побачить приз розміром з розрекламований джекпот.

Якщо переможець вибере 30-річний ануїтет, він отримуватиме приблизно 28,11 мільйона доларів на рік після того, як уряд отримає свої податкові 37%. Тож, сума виграшу дорівнює приблизно 843,4 мільйонам доларів. До сплати податків на прибуток.

Іллінойс входить до складу більшості штатів, де стягується податок на виграші в лотерею. Штат бере 4,95%, що ще більше скорочує ануїтет до 25,9 мільйонів доларів на рік, або близько 777,24 мільйонів доларів загалом.

Якщо переможець обирає готівковий варіант, який зазвичай є кращим розподілом для таких виграшів у лотерею, що змінює життя, одноразова сума зменшується до 491,75 мільйона доларів після федерального податку. Після того, як Іллінойс отримає свою частку, приз скоротиться приблизно до 453,11 мільйона доларів.

Новий джекпот Mega Millions скидається до 20 мільйонів доларів для розіграшу 2 серпня. Шанси виграти приз ніколи не перевищують 1 до 302,5 мільйонів.