ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У Netflix підтвердили: зйомки серіалу «Корона» призупинені через смерть королеви Єлизавети ІІ

ГоловнеУ Netflix підтвердили: зйомки серіалу «Корона» призупинені через смерть королеви Єлизавети ІІ

Джерело в Netflix підтвердило, що зйомки «Корони» тимчасово припинені. У компанії сказали: «На знак поваги зйомки «Корони» були припинені. Зйомки також будуть припинені в день похорону Її Величності Королеви», пише Deadline.

8 вересня після смерті королеви Єлизавети II Пітер Морган, сценарист драми Netflix, яка отримала премію Еммі, «Корона», сказав, що серіал є «любовним листом до неї».

Морган, який також написав сценарій фільму 2006 «Королева» з Хелен Міррен у головній ролі, також заявив в електронному повідомленні, що він очікує, що зйомки 6 сезону «Корони» на деякий час «припиняться з поваги».

Він написав, що «Корона» — це «любовний лист до неї, і мені поки нічого додати, лише тиша та повага. Я сподіваюся, що ми також припинимо зйомки з поваги».

У Netflix були плани дій, якщо королева Єлизавета помре під час показу.

Коли серіал тільки почали знімати, Стівен Долдрі, один із архітекторів успіху «Корони» та режисер деяких початкових епізодів першого сезону (у ньому знялася Клер Фой як королева, коли вона була принцесою Єлизаветою перед сходженням на трон), пообіцяв, що якщо шоу буде у виробництві, воно припиниться на поважний період часу.

«Ніхто з нас не знає, коли настане цей час, але було б правильним і доречним висловити повагу королеві. Це була б проста данина і знак поваги. Вона — глобальна фігура, і це те, що ми повинні робити», — сказав він ще в 2016, коли «Корона» дебютувала на Netflix.

«Вона надзвичайна жінка, і люди будуть засмучені», — сказав тоді Долдрі.

У «Короні» було три актриси, які зіграли королеву: Фой, Олівія Колман та Імельда Стонтон, «правління» якої має розпочатися на Netflix у листопаді.

Морган сказав, що не буде робити заяв чи подальших коментарів щодо смерті королеви.