ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

«Поки розвернешся у вузькому окопі з автоматом – ти вже 200-й, а короткоствол іноді реально рятує життя» – новий підгін ЗСУ від Favbet

Головне«Поки розвернешся у вузькому окопі з автоматом - ти вже 200-й, а...

Ліцензіат азарту Favbet закупив партію найсучаснішої зброї для наших захисників. Мова йде про озброєння від німецького бренду Sig Sauer. Це – короткоствольні пістолети, незамінні для ближнього бою.

Найпоширеніше вітчизняне озброєння солдат у вигляді автоматичних гвинтівок – хоч і ефективне, проте не дуже добре підходить для ведення бою з окопу, або для зачистки приміщення після звільнення від ворога. Тож, потреба у такій спеціальній зброї – дуже висока.

Пістолети бренду Sig Sauer спеціальної модифікації стандарта НАТО: калібру 9 на 19 мм. Ця зброя потужніша. Мобільніша. До прикладу, росіяни користуються попереднім поколінням, 9/19. А цією зручніше користуватися, якщо доводиться стріляти у русі чи з авто, у приміщеннях. І ці пістолети ефективніше роблять смерть ворогам завдяки вищій бронебійності.

Фото ілюстративне

Тож, у Favbet вирішили так і вчинити – розпитали військових та спецпризначенців що і як та замовили те, що їм найбільше потрібно.

Питанням придбання і доставки нового сучасного озброєння до України особисто опікувався власник компанії Favbet Андрій Матюха. У підсумку зброю отримав спецпідрозділ, в бойові завдання якого якраз і входить зачистка територій.

Поки у вузькому окопі розвернешся з автоматом – ти вже 200-й, а короткоствол реально рятує життя. Сказати, що задоволені – це нічого не сказати, – коротенько коментують військові подарунок.

Нова зброя повністю укомплектована усім необхіднім, в тому числі набоями, і невдовзі із новими володарями вирушає на фронт боронити рубежі країни.