ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Мер Дніпра знехтував можливістю отримати історичний хабар у €22 млн: «Бо так негарно»

ГоловнеМер Дніпра знехтував можливістю отримати історичний хабар у €22 млн: «Бо так...

18 жовтня Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили, що Максим Микитась Затриманий та очікує на оголошення підозри і обрання запобіжного заходу, інформують обидва відомства. 

За даними правоохоронців, історичний за розмірами хабар у 22 мільйони євро, який екс-нардеп пропонував меру Дніпра за будівництво міського метрополітену поза конкурсом, є «однією із рекордних сум».

Максим Микитась – колишній народний депутат по 206-му округу (Чернігів та область), відомий столичний забудовник. Він є екс-керівником державної корпорації «Укрбуд». Микитасю інкримінували махінації із житлом Національної гвардії більш ніж на 81 мільйон гривень. Його підозрюють у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. Він звинувачення заперечує.

Очільник Дніпра Борис Філатов прокоментував у соцмережах спробу колишнього народного депутата Максима Микитася дати йому хабар та пояснив, чому повідомив про це антикорупційні органи.

«Я не брав і не беру участі у жодних оперативних «комбінаціях» правоохоронних органів. Просто, коли мені запропонували хабар, то я спочатку витріщив очі від такої нахабності, а потім пішов до НАБУ, як це прямо вимагає від посадовців закон «Про запобігання корупції», – зазначив мер Дніпра та додав, що «нечесно і негарно красти у країні, яка захлинається у крові».