Капітан NaVi S1mple став першим у світі тричі гравцем року за версією HLTV

Отримавши нагороду від HLTV, наш гравець став першим у світі, хто зібрав три таких відзнаки. Сьогодні Олександр залишив позаду себе Матьє «ZywOo» Ербо, Марсело «coldzera» Давіда, Крістофера «GeT_RiGhT» Алесунда, інформує сайт команди.
Статус найсильнішого гравця року Олександру вперше отримав у 2018-му. Тоді s1mple домінував на сцені: за сезон він отримав 6 MVP та 4 EVP. У наступних 2019 та 2020 наш гравець у запеклій боротьбі поступався Матьє «ZywOo» Ербо та отримував лише срібло. Позаминулого року результат був очікуваним: завдяки домінації Народжених Перемагати у другій половині 2021-го s1mple з легкістю забрав нагороду вдруге.
Марсело «coldzera» Давід отримував першість у 2016 та 2017, коли виступав за SK Gaming, а Крістофер «GeT_RiGhT» Алесунд свої нагороди заробив, граючи за NIP у 2013–2014-му, на початку епохи СS:GO. Кар’єра цих гравців уже добігає кінця, тому вони не можуть конкурувати із s1mple. Основним противником Олександра залишається Матьє «ZywOo» Ербо, який продовжує демонструвати високий рівень гри і цього року посів друге місце у топі HLTV.
«Вітаємо Олександра з цим неперевершеним досягненням в історії CS:GO! #ObsessedWe», – рапортують у NaVi.
