ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Росіян не допустили до техноекспо року CES у Вегасі через вторгнення в Україну

НовиниРосіян не допустили до техноекспо року CES у Вегасі через вторгнення в...

Найтехнологічніша виставка року CES (Міжнародна виставка побутової електроніки, зокрема, і там експонуються і досягнення, які мають відношення до азарту) відмовила російським експонентам через військову агресію рф в Україні. Найбільший у світі щорічний технічний з’їзд відкрився для публіки в четвер вранці 5 січня в конференц-центрі Лас-Вегаса, повідомляє Casino.org.

За даними Асоціації споживчих технологій, яка проводить CES, «кілька» російських компаній просилися взяти участь, але їм суворо відмовили. Росіяни могли показати свої товари виключно у якості представників інших країн. Загалом для участі у виставці зареєструвалося 3000 компаній.

В інтерв’ю BBC Television президент і генеральний директор CTA Гарі Шапіро назвав вторгнення росії в Україну, яке почалося 24 лютого 2022, «трагічним і незаконним нападом на народ і незалежну державу України».

«Цього року ми їх не вітали, враховуючи політичну ситуацію», — сказав Шапіро про російських експонентів, маючи на лацкані свого піджака значок з українським прапором. «Ми просто не вважали це доречним».

Шапіро сказав, що це рішення «не було питанням правової політики Сполучених Штатів». Це питання нашої політики як організації».

Хоча жодна російська компанія не брала участь і у минулорічній виставці CES, 4 були присутні віртуально. Шапіро зазначив, що «близько дюжини» українських технологічних компаній будуть представлені на виставці цього року, і він закликав відвідувачів CES підтримати їх.

«Багато людей з усього світу хочуть підтримати Україну», – сказав він. «Я знаю, що моя дружина активно шукає товари з України, які вона може замовити, і ми купували речі безпосередньо з України».

Очікується, що CES 2023 прийме близько 100 тисяч відвідувачів до завершення неділі.


Технічна індустрія веде власну війну з росією

Вторгнення в Україну мало вплив і на технологічний сектор, про що більшість людей не підозрюють.

Згідно з повідомленням російського державного інформаційного агентства ТАСС, у травні росія, найбільший у світі постачальник благородних газів, суворо обмежила їх експорт до країн, які вважаються недружніми до нації. Благородні гази, такі як неон, аргон і гелій, потрібні напівпровідниковій промисловості для виробництва електронних чіпів, вбудованих у всі сучасні інтернет-пристрої.

Обмеження експорту було встановлено саме тоді, коли напівпровідникова промисловість оговтувалася від найгіршої кризи поставок у своїй історії. За даними LMC Automotive, минулого року автовиробники виготовили на 10 мільйонів автомобілів менше через брак чіпів.

Політика росії стала прямою відповіддю на санкції, запроваджені проти неї 30 країнами, у тому числі США, Канадою та Європейським Союзом, а також на те, що Америка забезпечує Україну військовими засобами, такими як безпілотники та артилерійські снаряди.