ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Anonymous злила в мережу дані призовників з рф, а на Львівщині наші барижили росіянам дані українців 

ГоловнеAnonymous злила в мережу дані призовників з рф, а на Львівщині наші...

Вчергове можна переконатися у справедливості приказки – не так страшні російські воші, як українські гниди. Поки ЗСУ та іноземні хакери б‘ють ворога, у Львові в Даркнеті торгують персональними даними європейців та українців. Причому, за грубі гроші. 

Хакери, міжнародного угрупування Anonymous, зламали сайт Міністерства оборони РФ і злили в мережу дані 305 925 осіб, які будуть мобілізовані в першу чергу.

У російських медіа вже поспішили оголосити, що злив від Anonymous – це фейк. Мовляв, там є жіночі імена. Хоча жінок в рф з 21 вересня теж призиватимуть. 

В свою чергу СБУ на Львівщині нейтралізувала хакерське угруповання, яке «зламало» майже 30 млн акаунтів громадян України та ЄС.

До його складу входили декілька айтівців зі Львова, які діяли в інтересах рф. Вони зламували активні облікові записи інтернет-користувачів з України та Євросоюзу, отримуючи доступ до персональних даних громадян.

Цю конфіденційну інформацію продавали через анонімну платформу «Даркнет», а гроші отримували на заборонені в Україні електронні російські платіжні системи ЮMoney, Qiwi та WebMoney.

За попередніми даними, горе-хакери продали орієнтовно 30 млн акаунтів і одержали майже 14 млн грн «прибутку».

Їхніми «оптовими клієнтами» були прокремлівські пропагандисти. Саме вони використовували одержані установчі дані українських та іноземних громадян для поширення фейкових «новин» з фронту та створення панічних настроїв. Метою таких маніпуляцій була масштабна дестабілізація в країнах.

Під час обшуків правоохоронці виявили у хакерів докази незаконної діяльності.

Організатору повідомили про підозру.