ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як санкціонує рф український регулятор азарту?

АналітикаЯк санкціонує рф український регулятор азарту?

На цю тему розмірковує у власному блозі голова Ukrainian Gambling Council Антон Кучухідзе. Він говорить: нині Україна продемонструвала усьому світу – вона готова боротися за свої ідеали та ділову репутацію.

Політична та економічна ізоляція росії продовжується. Санкційний тиск посилюється, і все більше компаній із різних секторів економіки покидають російський ринок. Представники індустрії азартних ігор – не виняток.

Рівень єднання, який продемонстрував український народ у боротьбі проти росії у цій підступно розв’язаній війні, безпрецедентний. Абсолютно вся країна сьогодні об’єдналась у протистоянні російській агресії. Кожен на своєму фронті робить все, аби наближати перемогу та послаблювати ворога.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) теж не стоїть осторонь та бере активну участь у цьому процесі. Завдяки роботі цього державного органу було створено цілий гемблінговий фронт проти росії, який складається з двох напрямків.

Перший – фактичний фронт. Голова КРАІЛ Іван Рудий та частина співробітників Комісії вирушили на війну проти російського агресора у складі Збройних Сил України. Вони сьогодні боронять державу, виконуючи бойові завдання.

Другий – політичний. КРАІЛ закликалавсіх міжнародних партнерів до повної ізоляції росії в гемблінговій індустрії. Це дуже правильний крок, який дозволить посилити подальше виключення представників російського бізнесу з міжнародної економічної системи та обмежити джерела прибутків та інвестицій на зовнішніх ринках.

Зокрема, у своєму зверненні КРАІЛ закликала всі європейські та міжнародні гемблінгові асоціації, конференції, форуми та виставки підтримати тверду позицію щодо ізоляції росії та припинити її членство та участь в усіх міжнародних заходах та інституціях у сфері азартних ігор.

Звертаючись до міжнародних партнерів та представників ринку, Комісія наголосила, що всі податки, які сьогодні сплачує гемблінговий бізнес, залишаючись у росії, йдуть на фінансування війни в Україні та підтримку міжнародного тероризму, до якого вдається рф.

Подібна позиція КРАІЛ є показовою та напрочуд важливою як мінімум із двох причин.

По-перше, вона демонструє, що ізоляція країни-агресора, яка в 2022 році вирішила розв’язати війну в Європі, має бути жорсткою та безкомпромісною. І такою вона має бути на всіх напрямках й у всіх секторах економіки. Адже, на перший погляд, може здатись, що азартні ігри на тлі такої масштабної події як війна є дріб’язковим питанням. Однак, залишаючись на російському ринку, гемблінгові компанії сплачують десятки мільйонів доларів податків, які, зокрема, йдуть на фінансування війни з Україною та брехливу пропаганду всередині росії.

По-друге, у ситуації що склалась, жодна компанія з жодного сектору економіки не може сподіватись на адекватну роботу в розвинених країнах, не проявивши солідарність з Україною, яка сьогодні не тільки бореться за свою свободу та незалежність, але й за всі західні демократичні цінності.

Міжнародні партнери, безперечно, мають підтримати заклик КРАІЛ щодо ізоляції російського бізнесу в сфері гемблінгу та припинити будь-яку співпрацю з країною-агресором. Тільки жорсткі санкції та тотальна ізоляція здатні знекровити російську економіку, що живить цю цинічну підступну війну проти нашої держави.