ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Видавець ігор FIFA досі пропонує українцям купувати їхні продукти в… рублях

АналітикаВидавець ігор FIFA досі пропонує українцям купувати їхні продукти в… рублях

Один з найбільших видавців ігор на планеті Electronic Arts випустила новий лаунчер для ПК. В одразу зі скандалом: бо для українців ціни на продукт досі позначені в рублях, пише Gamedev

Electronic Arts випустила заміну Origin та опублікувала новий клієнт для ПК: EA App. Поки що він працює лише на Windows «з покращеним та простішим користувацьким інтерфейсом для швидкого запуску ігор». Обліковий запис при цьому можна синхронізувати з PlayStation, Xbox та Steam.

Однак, як і платформа Origin, цей клієнт показує ціни в рублях, якщо користувач з України. Інтерфейс при цьому може стояти англійською або будь-якою іншою мовою, а гра може бути від української студії, співробітники якої приєдналися до лав ЗСУ. Ціни для українських користувачів залишаються в російській валюті.

Український та польський інтерфейси


При цьому сама Electronic Arts забороняє користувачам з росії та білорусі повертати кошти, купувати нові ігри чи внутрішній контент та завантажувати мобільні ігри.

Українські користувачі неодноразово закликали EA змінити налаштування та показувати ціни для українців у нашій валюті чи бодай у доларах. У квітні Electronic Arts відповіли, що подумають, але схоже, цього так і не трапилося.

Серед користувачів лунають заклики бойкотувати неперебірливу компанію. 

Денис Торба: 

Взагалі не зрозуміла логіка чому від самого початку ціни були в рублях, а не в євро чи доларах. Я ці рублі в житті ніколи не бачив, а після 2014-го і бачити не хочу.

Oleksandr Suvorov: 

Давно бойкотую всю продукцію EA та Origin, чого і іншим бажаю. Допоки не виправляться або не загнуться нафіг.