ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Кіберспортсменам з рф та рб цього року не світить чемпіонат у FIFA2022

ГоловнеКіберспортсменам з рф та рб цього року не світить чемпіонат у FIFA2022

Electronic Arts (EA) заборонила російським і білоруським кіберспортсменам брати участь у матчах з Apex Legends та FIFA 22, повідомляє ігрова корпорація 16 березня, інформує «Інтерфакс Україна».

Ми шоковані тим, що відбуваєтьсяв Україні, тому приєднуємося до багатьох голосів по всьому світу іщ закликом до миру та припинення вторгнення. Ми солідарні з народом України. Й ухвалили рішення виключити Росію та Білорусь із числа країн, що беруть участь у наших кіберспортивних програмах. Відтепер гравці й команди з Росії та Білорусі не мають права брати участь в Apex Legends Global Series та EA Sports FIFA 22 Global Series“, – ідеться у повідомленні.

Раніше Electronic Arts оголосив про зупинення продажу ігор і контенту в Росії та Білорусі.

EA є одним із найбільших світових розробників інтерактивного розважального ПЗ. Компанія пропонує ігри і як упакований роздрібний товар, і як мережевий сервіс, що постачається на консолі, персональні комп’ютери, мобільні телефони та планшетні комп’ютери з інтернет-з’єднанням. До найвідоміших ігор компанії входять FIFA 21, Madden NFL 21 та Apex Legends.