ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Суд зобов’язав Twitter надати Ілону Маску документи колишнього керівника компанії

АналітикаСуд зобов'язав Twitter надати Ілону Маску документи колишнього керівника компанії

Twitter Inc має надати Ілону Маску документи від колишнього керівника Twitter, який, за словами Маска, був ключовою фігурою в підрахунку кількості бот-акаунтів на платформі, згідно з ухвалою суду в понеділок 15 серпня.

Облікові записи ботів і спаму в Twitter стали центральною проблемою в судовій боротьбі щодо того, чи повинен Маск, який є виконавчим директором Tesla Inc, завершити придбання соціальної медіакомпанії за 44 мільярди доларів.

Згідно з розпорядженням канцлера Кетлін МакКормік з канцелярії суду Делавера Twitter було зобов’язано зібрати, переглянути та надати документи від колишнього генерального директора відділу споживчих товарів Кайвона Бейкпура.

Twitter та адвокати Маска, найбагатшої людини у світі, не відразу відповіли на запити про коментарі, пише Reuters.

Бейкпур, який залишив Twitter після того, як у квітні соціальна медіа-компанія погодилася придбати його Маском, був описаний у судових поданнях Маска як один із керівників, які «найбільш тісно пов’язані» з визначенням кількості спам-акаунтів.

Бейкпур не відразу відповів на запит про коментар, надісланий через LinkedIn.

МакКормік у своєму розпорядженні в понеділок зазначила, що вона відхиляє запит Маска на доступ до 21 людини, яка контролює відповідну інформацію.

Минулого тижня команда юристів Маска написала МакКормік з проханням наказати Twitter передати імена співробітників, щоб їх можна було допитати.

Раніше цього місяця Маск звинуватив Twitter у шахрайстві через спотворення кількості реальних активних користувачів на своїй платформі, що Twitter заперечив. Компанія звинуватила його в порушенні угоди про придбання компанії та хоче, щоб МакКормік змусила бізнесмена завершити угоду за 54,20 долара за акцію.

У понеділок 15 серпня акції Twitter закрилися на 0,5% до 44,50 доларів за акцію.