ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Скільки коштує вийти на ринок наземному залу зі слотами?

АналітикаСкільки коштує вийти на ринок наземному залу зі слотами?

Експерт ринку, бізнесмен Руслан Нонка, один з кінцевих бенефіціарів компаній «Геймдев», «Шторм Юкрейн», одного з найперших публічних операторів грального ринку України, відповідає лаконічно – дуже недешево. 

 

У інтерв’ю виданню Dev.ua пан Руслан зауважує – на повноцінний запуск хоча б одного залу з кількома десятками гральних автоматів потрібен щонайменше мільйон доларів. 

 

Один автомат коштує $16 тис. А в залі 50 автоматів мінімум. А в середньому ― 70-80. Тобто, $1,2 млн коштує тільки ігрове обладнання. Плюс ремонт, плюс ліцензії. Оренда.

Все разом $1,5-2 млн за зал ― вхідний поріг. При цьому, якщо ми говоримо про підпільні зали, з якими досі борються, то там вхід $50-100к. Але і чек середній маленький.

 

“Геймдев” – відома компанія. Заснована у грудні минулого року. Чи не єдина компанія індустрії азарту України, яка змогла залучити іноземний капітал. Одним з партнерів є відомий британський бізнесмен, засновник міжнародної мережі казино Shangri-La Майкл Боттчер. У 2021 році “Геймдев” сплатили понад 100 млн грн за ліцензії на гемблінг в Україні.

Фото – unsplash