ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Британські спортбуки хочуть ставити на Ф‘юрі, пророкуючи поразку Усику

АналітикаБританські спортбуки хочуть ставити на Ф‘юрі, пророкуючи поразку Усику

Коефіцієнти ставок на Ф’юрі проти Усика: Тайсон Ф’юрі є великим фаворитом на перемогу над аутсайдером Олександром Усиком у потенційному бою за титул.

Нещодавно стали відомі коефіцієнти ставок на беззаперечний титульний бій між Тайсоном Ф’юрі та Олександром Усиком. Цікаво, що «Циганський король» став головним фаворитом на перемогу над українцем.

Олександр Усик здобув вражаючу перемогу над Ентоні Джошуа, щоб відзначити свій перший успішний захист титулу роздільним рішенням суддів. 20 серпня Усик знову переміг над Джошуа і тепер чекає призначення дати матчу проти Ф’юрі для беззаперечного бою за титул.

Згідно з коефіцієнтами, оприлюдненими Oddschecker, “Циганський король” є фаворитом -250 на перемогу проти Олександра Усика. З іншого боку, Усик відкрився як аутсайдер +200 для потенційного бою проти Ф’юрі.

Шанси можуть стати несподіванкою для багатьох. Тайсон Ф’юрі відомий як фаворит у більшості своїх останніх боїв. Натомість Олександр Усик звик бути аутсайдером.

Усик був аутсайдером у своєму першому бою проти Ентоні Джошуа, але згодом показав вражаючий результат і виграв бій. Тоді букмекери всі як один пророкували перемогу британцю і… програли. Тож, українцю не звикати бути «темною конячкою», пише sportskeeda.

Крім того, між ними існує суттєва різниця в розмірах, яка також могла відігравати важливу роль у визначенні шансів. Варто зазначити, що Усик є колишнім чемпіоном у важкій вазі.

Пейві за походженням (народність мандрівників у Британії та Ірландії, зазвичай, малоосвічені люди) Тайсон Ф’юрі вілреагував на результат реваншу Ентоні Джошуа та Олександра Усика каліброваними матами. «Циганський король» відреагував на нещодавній бій між Олександром Усиком і Ентоні Джошуа, і можна з упевненістю сказати, що він не дуже вражений. У серпні українець нарешті взяв участь у матчі-реванші з Джошуа та вдруге переміг Ей Джея.

Після бою Ф’юрі висловив власну думку щодо бою. Він припустив, що він поб‘є обох в ту ж ніч, «Циганський король» сказав:

«Будьмо чесними з вами, хлопці, після того, як ви подивились це, вони обоє були хрінові. Це був один із найгірших боїв у важкій вазі, який я коли-небудь бачив, це були «бики». Я б знищив їх обох в одну ніч. Виймайте свої кляті чекові книжки, бо Циганський король залишиться тут, назавжди!»

Заяви Ф’юрі вказують на розворот від його попередньої позиції. Спочатку боксер оголосив про завершення своєї кар’єри, у свій день народження, однак, схоже, він передумав і хоче знову вийти на ринг – задля грошей та Усика.