ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Український ліцензіат оголосив про довготривале партнерство з Invictus Games Team Ukraine

Новини партнерівУкраїнський ліцензіат оголосив про довготривале партнерство з Invictus Games Team Ukraine

Вітчизняний ліцензіат грального бізнесу розпочинає благодійну ініціативу – підтримку української команди «Ігор Нескорених» Invictus Games Team, повідомляє сторінка у соцмережах бренду Favbet.

 

“Ми завжди раді розповідати про наші партнерства, час розповісти про партнерство Favbet Foundation з Invictus Games: Team Ukraine!

 

Invictus Games (Ігри Нескорених) – міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

 

Обидві компанії відкривають нову сторінку в історії відносин, створюючи нові можливості для реабілітації військових ветеранів та підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення і соціальної інтеграції.

 

Об’єднання зусиль навколо спортивної реабілітації та соціальної реінтеграції учасників бойових дій розпочнемо з відкритого тренування вже у грудні. Команда проєкту сприяє розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, а також спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови”, – інформують у Favbet.

 

У самій організації коментують – партнерству раді, тим паче, ще влітку мали невеликий досвід співпраці з компанією.

 

«Наша співпраця з Favbet Foundation розпочалась з наймасштабнішої фотоподії України — п’ятого щорічного фотографічного ярмарку Photo Kyiv 2021, який відбувся з 12 по 25 серпня 2021. Цьогорічна виставка фоторобіт отримала назву «Не|видиме життя», а темою фотовиставки стала інклюзія та безбар’єрність. Члени нашої збірної Ігор Нескорених взяли участь у спецпроєкті «Код незламності: реальні історії сучасних героїв», який ми реалізували разом з фотографом Романом Пашковським за підтримки Favbet Foundation.

 

Історії нескорених вразили команду фонду, і після знайомства зі збірною під час навчально-тренувальних зборів, було прийняте рішення про довготривале партнерство», – коментують з власної сторінки у соцмережах у Invictus Games Team Ukraine.

 

Також повідомляється, що партнерство із Favbet Foundation також зосередиться навколо спортивної реабілітації та соціальної реінтеграції учасників бойових дій. І розпочнеться з відкритого тренування вже у грудні.

 

Плюс, у фокусі сприяння розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, промоція необхідності створення умов, баз та напрацювань для цього.

 

На фото – спортсмен і захисник Дмитро Афанасьєв.