ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Хто стане молодим відкриттям Ukrainian Fashion Week-2021? Прогноз від FAVBET

Новини партнерівХто стане молодим відкриттям Ukrainian Fashion Week-2021? Прогноз від FAVBET

FAVBET спільно з Ukrainian Fashion Week оголошує про початок колаборації та робить прогноз на молодих дизайнерів.

 

Ukrainian Fashion Week знакова подія в галузі фешн індустрії Україні. Започаткована у 1997-му та проводиться двічі на рік. Збирає навколо себе відомих дизайнерів України та світу. Щоразу захід відвідують 15000 гостей.

 

FAVBET вирішив вийти за рамки спорту, але не зраджує собі і продовжує качати емоції та пристрасть, яких не позбавлена і фешн індустрія. Компанія підтримує молодих дизайнерів та обирає фаворитів конкурсу.

 

“Ми вирішили піти шляхом продуктової інтеграції хочемо впровадити наш продукт в контент UFW. Насправді, це світова практика. Міжнародні компанії з ігрової індустрії традиційно прогнозують переможців у конкурсах Євробачення, талант-шоу, онлайн-конкурсах. Ми теж намагаємося впровадити цю тенденцію на український ринок. Щоб дати користувачу ще більше емоцій від гри та улюблених шоу, івентів.” розповів креативний директор FAVBET Борис Цомая. 

 

Детальніше про спільний проект та можна дізнатися на сайті FAVBET.

 

В рамках UFW, понад 20 років, проходить конкурс молодих талантів “Погляд у майбутнє”. У ньому беруть участь дизайнери віком до 28 років, що працюють або навчаються у сфері моди понад три роки. Журі конкурсу складають відомі українські дизайнери: Лілія Пустовіт, Артем Климчук, Лілія Літковська, Юлія Паскаль, Володимир Подолян та інші. Переможець представлятиме Україну на International Young Designers Contest.

 

Експерти FAVBET віддають перевагу Ользі Гонтар. Ольга – художниця костюмів у виставах «Orpheus UA», «Яка головонька, така й розмовонька», «Крутень». Арт-резидентка на No Drama Charity Day з текстильними роботами 2019, фіналістка львівського етапу Погляду у 2019 році. 

 

Роботи Ольги Гонтар. Фото – favbet.com

 

На конкурсі Ольга представить колекцію “Виверження”, присвячену психологічному стану людини, спробі знайти баланс поміж зануренням у внутрішній світ та прагненням душі до свята. 

 

Трошки нижче оцінюють шанси на перемогу Аліни Вовк та Анастасії Галушко. Аліна брала участь у VI International Young Designer Contest 2020 New Fashion Zone. На конкурсі представить колекцію “Harmony of paradox”, розроблену на основі картин сюрреаліста Сальвадора Далі. 

 

Роботи Аліни Вовк
Роботи Анастасії Галушко

 

Анастасія посідала І місце на конкурсі одного образу «Сузір’я Каштан-2018» та конкурсі «Prime Art» 2020, ІІ місце на конкурсі «Печерські каштани-2019», брала участь у 2-му етапі конкурсу NFZ-2019 та ІІ етапі конкурсу «Погляд у майбутнє». На конкурсі представить колекцію «LITTLE HUNTER», присвячену пригодам у таємничій Чукотці.