ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Українські захисники отримали ще 2 авто від Favbet Foundation

НовиниУкраїнські захисники отримали ще 2 авто від Favbet Foundation

За підтримки Favbet Foundation ЗСУ отримали ще два авто. 

Збройні сили України отримали ще два автомобілі за сприяння благодійного фонду Favbet Foundation. Про це повідомили у прес-службі фонду. 

Позашляховики Nissan та Mazda були офіційно передали військовим у середині липня. Авто пройшли повне технічне обслуговування та вже допомагають захисникам у Запорізькій області. Разом з автомобілями українські військові отримали подарунки з малюнками від дітей Дослідницької школи,  а мешканці Блиставицької та Пологівської громад (Київська область) передали захисникам гостинці.

Нагадаємо, до цього Favbet Foundation вже передав військовим 6 авто, два з яких броньовані. 

Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року компанією Favbet. Фонд впроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку. Як раніше повідомляли медіа, зараз 95% проектів орієнтовані на допомогу країні та армії.

Зокрема, на потреби Збройних Сил України вже перераховано напряму та через благодійні організації понад 5 млн грн, передано 5 тонн пального, надано допомогу для купівлі трьох машин швидкої допомоги для миколаївських медиків. Щомісяця з жовтня 2021 року Фонд перераховує 100 тис. грн для реабілітації воїнів.