ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Як визначити чи є оператор – ліцензіатом? Поради від КРАІЛ 

НовиниЯк визначити чи є оператор - ліцензіатом? Поради від КРАІЛ 

Прагнете розваг та азарту? Краще робити це виключно у прозорих та ліцензійних гравців ринку, наголошують у КРАІЛ. Зокрема, підкреслюють: цікавитися ліцензією потрібно у кожного оператора ринку. 

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей наголошує на необхідності свідомого ставлення до азартних ігор та долучення до гемблінгу лише у ліцензованих організаторів.

Так, дозвілля — питання суб’єктивне, але свідомо підходити до його організації — важливий аспект для кожного з нас.

Зі свого боку КРАІЛ нагадує: якщо гравець хоче пограти у азартні ігри, потрібно перевіряти відповідний бренд на наявність української ліцензії від регулятора! Це базова умова, особливо коли йдеться про принципи відповідальної гри та захист прав гравців. 

Не треба забувати і про фішінг, коли нелегальні оператори злочинним шляхом виманюють карткові та фінансові дані гравців заради того, щоб потім їх або продати у Даркнеті, або використовувати для вербування російських колаборантів. 

«Нелегальні оператори користуються лише власними неписаними правилами, свавільно порушують права гравців, блокують акаунти, рахунки, списують гроші на свою користь і відмовляють у виплаті виграшів», – підкреслює держрегулятор

На що саме варто звертати увагу? На бажання оператора надавати вихідні дані, на інформацію, розміщену на його сайті – якщо там немає натяку на українську реєстрацію (адресу, номер ліцензії) – краще обходити такого організатора десятою дорогою.