Вже без казино: арештований Будинок профспілок вже працює на державу

Після обрання на Prozorro Управителя, арештований Будинок профспілок на Майдані незалежності почав працювати на державу. Це стало подією, на яку чекало суспільство 33 роки незалежності, інформує прес-служба АРМА.
Вже 6 всеукраїнських профспілок (учасників ФПУ) заключили за ринковими цінами договори оренди з обраним управителем ТОВ «КАМпарітет». Це доказ того, що профспілковий рух дотримується закону, рішення судів, працює далі спільно з АРМА в державних інтересах.
Важливо! Будинок профспілок буде достойним символом незламності українського народу.
Свідченням цього є:
– Музей Революції Гідності у Будинку профспілок залишається і буде відкритим для суспільства та гостей столиці — безкоштовно
– Гральний заклад під виглядом “покер-клубу” в історичній будівлі — НЕ працює і працювати НЕ буде. Питання вирішується компетентними правоохоронними органами. Також розробляються можливі економічно-ринкові механізми законного використання цього приміщення.
Також є офіційні листування, які підтверджують конструктивність взаємодії управителя з іншими субʼєктами господарювання, зокрема з державними банківськими установами.
Управитель виконує свою роботу, передбачену укладеним договором, в інтересах держави. АРМА виконує рішення суду.
Ситуація на контролі держави.
