ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

Українці виграли на двох в онлайн-покері понад $13 тис

НовиниУкраїнці виграли на двох в онлайн-покері понад $13 тис

Чергові вихідні дні стали плідними для двох українських покеристів. Йдеться про досвідченого гравця Стаса Галатенка, що став сьомим у World Series of Poker Online та новачка Сергія Ящура, якому вдалося перемогти на одному з престижних онлайн-івентів World Poker Tour. Покеристи за два дні виграли понад $13 тисяч на двох.

Галатенко вже не вперше досягає помітних результатів, а ось Сергій Ящур вперше продемонстрував свої здібності проти серйозних суперників, пише портал LoginCasino із посиланням на американський сайт PokerNews.

Станіслав shrekpoker91 Галатенко пробився за фінальний стіл десятого турніру на WSOP Online $400 DOUBLE CHANCE PLO з Омахи. Через відносно високий бай-ін (фіксований внесок для участі у партії) у $400 дводенна подія зібрала 975 входів і сформувала загальний призовий пул у $336 тисяч.

Попри це, український професіонал спокійно увійшов до дев’ятки найкращих на змаганнях, маючи у фіналі четвертий за розміром стек (кількість фішок). Проте за фінальним столом Стасу не пощастило і його за допомогою каре дам вибив китайський покерист Лей Янг. Останній вийшов до хедз-апу, а Галатенко завершив змагання сьомим.

 

У результаті українець виграв $7910, а його кривдник став раннер-апом (посів ІІ місце) турніру з виграними $40 тисячами. Переміг же угорський покерист Роланд Чика – він здобув трохи більше як $55 тисяч.

Та справжньою сенсацією став показник іншого українця – Сергія Ящура. Покерист-аматор взяв участь у престижному турнірі WPT Pro Hunt з невеликим призовим фондом у трохи більш як $41 000. На турнір зробили понад 1300 входів, але переможцем став саме українець.

Окрім $5,3 тисячі виграшу, Сергій також отримав квиток на головну подію турніру, де вхідний внесок для гравців становитиме його суму виграшу. Головна подія WTP буде першим великим турніром для Ящура, адже до цього він брав участь у дрібних фрірол-змаганнях.