ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У спортивному готелі – гральний зал

НовиниУ спортивному готелі - гральний зал

Рішенням КРАІЛ від 2 листопада – були внесені зміни у Реєстр організаторів азартних ігор у залах гральних автоматів. Тож, вже наявний оператор індустрії азарту здійснюватиме діяльність із організації та проведення ігор, зокрема, і у передмісті Києва – в Броварах.   

 

Відповідно до документу, оприлюдненому на сайті КРАІЛ

 

“Внести зміни до інформації, що міститься в Реєстрі організаторів азартних ігор у залах гральних автоматів, щодо місця провадження діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬЮСТЮ «ФЬОРСТ ВІН»…відповідно до ліцензії, виданої на підставі рішення КРАІЛ від 11.08.2021 № 485…ліцензії на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів», доповнивши її новою інформацією про місце провадження діяльності, а саме:«…Київська область, місто Бровари…перший поверх готелю «GRAND SPORT HOTEL», загальною площею 652 (шістсот п’ятдесят два) квадратних метрів»”.

 

За даними порталу, тризірковий готель у Броварах належить ТОВ “Розважальний центр спорту”, що спеціалізується на діяльності готелів і подібних засобів тимчасового розміщування.

 

Власниками ТОВ «Розважальний центр спорту» є Софія Галайба (35%) і Світлана Корнійко (65%), яка є також керівником підприємства.

 

За даними Youcontrol, раніше співвласником «Розважального центру спорту» був син Софії Галайби – Владислав Галайба. Він був адвокатом, однак з 2020 право на зайняття адвокатської діяльністю ним припинено, оскільки він став прокурором Офісу генпрокурора, пишуть “Наші гроші“. У своїй декларації на порталі НАЗК за 2020 рік він вказав 86 тис грн доходу від ТОВ «Розважальний центр спорту». Чоловік Софії Галайби Олександр очолює ТОВ «Ринок Лісовий».