ТВОЇ НОВИНИ ПРО АЗАРТ

У шоу «Пара на мільйон» ведучі Роман Міщеряков та Леся Нікітюк робили ставки на учасників

НовиниУ шоу «Пара на мільйон» ведучі Роман Міщеряков та Леся Нікітюк робили...

Одна з найпопулярніших українських шоувуман Леся поставила 100 грн на те, що учасник шоу «Пара на мільйон» Андрій не зможе зробити подрузі Дарині розслабляючий масаж стоп. Ставка ведучої не зіграла.

Щоправда, колега Лесі Роман намагався вгамувати азартну ведучу:

  • Ну що ж ми за ведучі такі, що роблять ставки на учасників? 

Третій співведучий – масажист Володимир – розбив парі.

Шоу йде на Новому каналі з 3 жовтня. Проєкт відзняли минулого літа, і готувалися запустити у лютому 22-го, однак, через повномасштабне вторгнення рф, вихід в ефір відтермінували на півроку.

Про що проєкт?

Чи можуть активні, впевнені у собі дівчата зробити більш розкутими сором’язливих домосідів? А відлюдькуваті інтелектуали навчити чогось нового красунь з десятками тисяч фоловерів в Instagram? Відповіді на ці запитання дасть нове реаліті – власна розробка Нового каналу. 

У перший день осені Новий канал розпочав зйомки реаліті «Пара на мільйон». У ньому зустрілися два різних світи: активні, впевнені у собі й розкуті самотні дівчата, які все знають про світ Instagram, моди та івентів і цілковита їхня протилежність – стримані самотні хлопці, які весь свій час присвячують роботі, перегляду наукових роликів на YouTube і читанню книжок.

Хлопці, учасники шоу

Уже в першому випуску учасники об’єдналися у 12 пар. І в такому складі проходили усі наступні випробування для того, щоб заробити один мільйон гривень. 

Наш проєкт про те, як самотні хлопці та дівчата, які є цілковитими протилежностями, мають чого повчитися одне в одного, – пояснила керівник проєкту Надія Цимбалар. – Хлопці будуть допомагати дівчатам швидко приймати рішення у складних ситуаціях, навчатимуть їх контролювати емоції. А дівчата допомагатимуть хлопцям соціально адаптуватися і ставати більш розкутими. Але найголовніше, що всі учасники навчатимуться будувати стосунки з протилежною статтю: знаходити спільні точки дотику, хвилюватися одне за одного, приймати одне одного з усіма слабкостями та недоліками. І якщо у нас складеться хоч одна пара, яка буде разом і після закінчення проєкту, вся команда буде щаслива.

Серед зіркових учасників – відомий комік Марк Куцевалов та телехімік Гліб Репіч. 

Щоб знайти кращих претендентів на мільйон, команда витратила півроку. Особливо складно було розшукати хлопців. Одних немає в соцмережах, в інших немає телевізора – про кастинг вони дізнавалися завдяки сарафанному радіо, через знайомих. А ось дівчатам до популярності не звикати – з усіх претенденток відібрали найяскравіших. Деяких з них глядачі бачили в інших реаліті, на інших, можливо, навіть підписані в Instagram. Одна з учасниць – флорист Анастасія Талпа має у своєму активі понад 300 тисяч підписників в Instagram.

Комік Марк Куцевалов та флористка Анастасія Талпа під час випробування масажем

Думаю, хлопцям і дівчатам вдасться дізнатися одне від одного щось нове, тому що бачу – вони одне одному цікаві, – говорить ведуча Леся Нікітюк. – Вважаю, що кожна людина має чого повчитися у стосунках, особливо якщо люди кардинально різні. Не ламати характер, не змінювати життєві принципи, а дізнаватися щось нове й розвиватися. Подивимося, як із цим впораються наші учасники.

У Лесі за плечима – майже 10 років роботи в кадрі, а Роман відомий як актор комедійного жанру. Але вести реаліті – новий досвід для них обох. Плюс, дончанину Роману довелося серйозно підтягнути українську. 

Я дуже хвилювався, не знав, чого очікувати. В кінці першого дня було враження, що ми знімаємо вже другий тиждень, – усміхнувся Роман. – Реаліті – це складний, але дуже-дуже цікавий досвід, за який я вдячний Новому каналу. Учасники «Пари на мільйон» – прикольні. Всі різні, але з крутими історіями. Кожен зі своїми очікуваннями, стратегіями, принципами. І спостерігати за тим, як між ними складатимуться стосунки, дуже цікаво!

Ідея проєкту «Пара на мільйон» належить генеральному продюсеру департаменту з виробництва програм Нового каналу Вікторії Шульженко, а знімає його студія Анни Калини – StarLight Production.

Чи виплатила Леся свій програш зі ставки колезі Роману – поки ведучі цього не повідомляли.